Millenicom Müşteri Hizmetleri ve Düşüncelerim

emreayd

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Daha önce TurkNet firmasını kullanıyordum. Fakat müşteri hizmetleri noksanlığı olduğu için taşınırken Millenicom tercih ettim.

35 Mbps hız taahhütlerini 33.5 Mbps olarak alıyorum aylık 79 TL'ye. Kurulum ücreti olan 120 TL'yi ise 4 taksite bölüp aylık faturanıza ek 30 TL olarak yansıtıyorlar. Bildiğim kadarıyla (yanlış biliyor olabilirim) başka bir ISS'den Millenicom'a geçişinizde kurulum ücreti alınmıyor.

Paketler fiyatları olarak;
  • 35 Mbps download / 80TL
  • 50 Mbps download / 85TL
  • 100 Mbps download / 100TL
8822799577.png

Yaşadığım tek soruna gelirsek. Abone olma aşamasında müşteri hizmetleri ile gerçekleştirdiğim telefon görüşmelerinde kurulum ücretinin ankastre kutusuna olan kısmı için alındığını belirtmişti. Geri kalan kısmı ise eve çağıracağım elektrikçi ile halledebileceğimi belirtmişti. Fakat söylenenin aksine kurulum ücreti ankastre kutusundan eve kadar olan kısmı için talep ediliyormuş.

Bu sorun neticesinde tahmin edebileceğiniz gibi 2 kere kurulum ücreti ödedim. Az önce müşteri hizmetleriyle faturamı internet bankacılığından ödeme sorunu için irtibata geçtiğimde kurulum ücreti sorunumdan bahsettim. Beni iptal birimine aktardı.

İptal birimi ise yaşadığım sorunu kendilerinden kaynaklandığını kabul edip telafi etmek adına tarafıma 2 ay ücretsiz internet kullanımı tanımladılar.

Sonuç olarak standart bir internet servis sağlayıcısı sorunumu bu şekilde çözüme ulaştırdığı için benim için artık standart üstü olmuştur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Internet sağlayıcım ile olan sözleşmemin bitmesi üzerine, her nasıl olduysa numarama erişip, 2 günde 1 arayıp paket sunmaya çalışması ve her seferinde numaramın silinmesi talebinde bulunmama rağmen aramaya devam etmeleri hayli sinir bozucu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı