Millenicom Nasıl Bir Firma?

DARC

Hectopat
Arkadaşlar evimde Türk Telekom'un rezalet interneti var artık gına geldi oyunlarda ping ile uğraşmaktan Normal'de TürkNet'e geçiş yapacaktım ama sadece Türk Telekom'un fiberi varmış ondan dolayı TürkNet bağlayamadı Millenicom Türk Telekom'un fiberini kullanabilirmiş ama Millenicom nasıl bir firma 100₺'ye 100Mbps internet paketleri var onu almayı planlıyorum sizce Millenicom güvenilir mi bir sıkıntı yaşatır mı?

Ben TT VDSL2 altyapısından 100 Mbps'lik tarifelerini kullanıyorum. Bazen kopmalar oluyor ve pingim de TT'ye göre biraz yüksek, ama genel olarak memnunum.

Selamlar,
Üye oldum aktif 4 aydır kullanıyorum ve memnunum.
Benim gibi üye olmayı düşünen varsa 1 ay taahhütsüz internet hediye, davetiye kodu arayan arkadaşlara faydası olur belki.
Millenicom davetiye kodu : 56315A76

Selamlar,
Üye oldum aktif 4 aydır kullanıyorum ve memnunum.
Benim gibi üye olmayı düşünen varsa 1 ay taahhütsüz internet hediye, davetiye kodu arayan arkadaşlara faydası olur belki.
Millenicom davetiye kodu : 56315A76
TTnet fiber altyapısı ile mi kullanıyorsun yoksa süperonline fiber ile mi?
Kampanya detaylarında ttnet fiber FTTH aboneleri için 15 tl modem kira bedeli de istiyorlar, aynı kira bedeli süperonline FTTH için de geçerli mi, bilginiz var mı?

TTnet fiber altyapısı ile mi kullanıyorsun yoksa süperonline fiber ile mi?
Kampanya detaylarında ttnet fiber FTTH aboneleri için 15 tl modem kira bedeli de istiyorlar, aynı kira bedeli süperonline FTTH için de geçerli mi, bilginiz var mı?

Hocam ben Türk Telekom altyapısı kullanıyorum, vdsl olduğu için fiber kiralama ücretleri hakkında bilgim yok. Müşteri hizmetleri ile görüşürsen detaylı bilgi paylaşırlar :)

Superonline altyapısını kullandıklarında ücret 129 lira oluyormuş 100 mbps için, ek ücret almıyorlarmış ve 24 ay da taahhüt oluyormuş. Superonline kendisi 24 ay taahhüt ile bunlardan daha ucuza veriyor, anlamadım ben bu işi.

Superonline altyapısını kullandıklarında ücret 129 lira oluyormuş 100 mbps için, ek ücret almıyorlarmış ve 24 ay da taahhüt oluyormuş. Superonline kendisi 24 ay taahhüt ile bunlardan daha ucuza veriyor, anlamadım ben bu işi.
Turkcell müşterisi isen 150 TL 100 mbps alabiliyorsun bence tercih edilebilir.

Geri
Yukarı