Millenicom nasıldır?

Sorun yaşadığında karşında kimseyi bulamadığın fakat iş faturaya geldiğinde buyrun diyerek sizi karşılayan bir firma. İnternet kalitesi ortalama ancak müşteri memnuniyeti ve hizmeti konusunda berbat.

Dolandırıldım ben. 11. gün 1600 lira fatura geldi ne oluyor demeye kalmadan da icra ve hacze verdiler 8 ay adliye kapıları tırmaladım. Sahte imzalar attıklarıyla ilgili internette tonla şikayet var. Son internet firması bu olsa bile kullanmayıp dumanla haberleşin daha iyi. TTNET'e kötü derdim bu firmayla tanışmadan önce bir de. Yeni firma arıyorsan sırasıyla NetSpeed TurkNet Vodafone Turkcell'den şaşma, kimisi pahalı kimisinin müşteri hizmeti yok fakat Türkiye'de başka ISS yok. NetSpeed'de hepsi var iyi firmadır.

Rezalet, resmen yalan söylüyor müşteri hizmetleri. İkide bir internetim kesilip duruyor, geçen sefer bir konuya daha yazdım. Her gün istisnasız en az iki defa kesiliyor internetim. Başta 1 Mbps kullanmaya mahkum ettiler beni. Resmen taciz ederek internetimin hızını yükselttim (6 Mbps !). İnternetimin kesilme durumunu da altyapıma bağladılar, halbuki bundan birkaç ay öncesinde TT kullanırken hiçbir sorun yoktu. Kesinlikle önermiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı