Çözüldü Millenicom nasıldır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

254052

Hectopat
Evime Millenicom almayı düşünüyorum. Bir sorunu olan veya bir şikayeti olan var mı? Ne zaman sonra geldiler hızı nasıl yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Millenicom kullanıyorum. Çok sıkıntı çektim fakat 1 ayın sonunda çok memnunum. Modem arayüzünde 117 Mbps alacağım gözüküyor ona istinaden 100 Mbps paket aldım sorun yaşadım kopmalar vs. Alt yapı sorgulaması yaptığın zaman alacağın maksimum hız ne kadarsa o paketi al. Modem arayüzüne aldanma. Şuan memnun bir şekilde kullanıyorum. Hatta bana özel fiyat teklifi dahi sundular kapattırmayı düşündüğüm için.
Denemenizi öneririm. Taahhüt olmadığı için beğenmezseniz çıkarsınız. Ben de öyle yapacağım. Altyapınızda sorun yok ise gayet güzel hizmet verdiklerini duydum.

90 TL ye millenicom dan 50 mbps 2 yıl taahhütlü superonline paketini almayı düşünüyorum modem kurulum ücreti falan yok
Fiber'den bahsediyorsak Vodafone'un Fiber'i ile Superonline'nın Fiber'i birlikte kullanılabiliyordu diye hatırlıyorum. Birde Vodafone Fiber'e bakın isterseniz 99 TL'ye 99 Mbps verdiğini hatırlıyorum.

Fiber'den bahsediyorsak Vodafone'un Fiber'i ile Superonline'nın Fiber'i birlikte kullanılabiliyordu diye hatırlıyorum. Birde Vodafone Fiber'e bakın isterseniz 99 TL'ye 99 Mbps verdiğini hatırlıyorum.
Vodafone ile konuşmaya çalışıyorum İlker diye biri beni arayacaktı fakat arayan olmadı aslında Vodafone alcaktım bende millenicom a yöneldim ve 100 TL çok fazla bide modem ücreti koysalar 107 olcak olmaz

Vodafone ile konuşmaya çalışıyorum İlker diye biri beni arayacaktı fakat arayan olmadı aslında Vodafone alcaktım bende millenicom a yöneldim ve 100 TL çok fazla bide modem ücreti koysalar 107 olcak olmaz
Ben taahhüt bitince ilk senesi 70, 2. senesi 80 lira olan 35 Mbps'lik paketi almayı düşünüyorum Vodafone Fiber'de. 6 ay 500 Mbps veriyorlarmış bir de.

90 TL ye millenicom dan 50 mbps 2 yıl taahhütlü superonline paketini almayı düşünüyorum modem kurulum ücreti falan yok
Modem kurulum ücreti hiçbirinde yok. Ben sizin yerinizde olsam 100 Mbps'lik taahhütsüz pakete yönelirdim.
Ben taahhüt bitince ilk senesi 70, 2. senesi 80 lira olan 35 Mbps'lik paketi almayı düşünüyorum Vodafone Fiber'de. 6 ay 500 Mbps veriyorlarmış bir de.
Vodafone için çok fazla şikayet duydum. Gerek kopukluklar gerekse internet yavaşlığı açısından. Geçmemenizi öneririm.

Vodafone için çok fazla şikayet duydum. Gerek kopukluklar gerekse internet yavaşlığı açısından. Geçmemenizi öneririm.
Geçeceğim başka bir alternatif kalmadı ki? Tek Netspeed gözüküyor onda da tahminimce ailem yaygın değil diye izin vermez. Verselerde Fiber varken Netspeed tercih etmem saçma gibi.

Öncelikle Fiber bir internet istediğimi varsayarsak Millenicom Superonline altyapısı üzerinden 24 Mbps verebiliyor (benim bütçeme kadar.). ama Vodafone'da 35 Mbps alabiliyorum. Zaten bir fiber bağlantıda ne kadar kopukluk yaşanabilir ki?
Superonline altyapısı varsa evet yapacak bir şey yok gibi görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı