Millenicom nasıldır?

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
Binamız daha yeni Turktelekom Fiber altyapı vereceğini söyledi geçen hafta cuma günü altyapı çekildi bugünde Turktelekomdan 2 bloğada bağlamak üzere fiber kutu getirmişler bağlamışlar internet yarın ya da pazartesi günü aktifleşicekmiş. Turktelekom altyapısı kullanan ve en iyisi olarak gözüme çarpan Millenicom hakkında görüşlerinizi almak istiyorum NetSpeed'de çok iyi fakat fiberde 50 Mbps verebiliyorlar ben 100 versinler istiyorum oyüzden Millenicom 100Mbps fiber TT altyapısını kullanan varsa görüşlerini alabilir miyim? Aktifleşince inşallah başvuracağım da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bağlattın mı acaba kimse yazmamış merak ettim fiberde nasıl hizmet alıyon? Ben millenicomun vdslni kullanıyom sıkıntı yaşamadım şuana kadar hiç

Dostum bağlattın mı acaba kimse yazmamış merak ettim fiberde nasıl hizmet alıyon? Ben Millenicom'un vdslni kullanıyorum sıkıntı yaşamadım şu ana kadar hiç
Dostum bağlattım çok şükür 2 hafta olacak okadar memnunumki şu an bir problem yok 100Mbps paketi aldım 2.4 GHz'de 60 Mbps 5GHz'de 96 Mbps'leri goruyorum hız testinde :) 5 gblik dosyayi 7 8 dakikada indirdim çok memnunum videolarda 4K'ya alinca bile ışıj hızında yüklüyor yazdığın içinde ayrıca teşskkür ederim iyi akşamlar dilerim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zaman geldiler başvuru falan işleri nasıl bide türknete dedikleri gibi müşteri hizmetleri yok mu bi sıkıntı çıktı mı acaba
Başvurduk gece 2 de ertesi gun sabah 9.30 da kapıdayız diye aradılar modemi bağlıycaz diye modem ekipleri geldi turktelekomdan modemi bagladilar sonra 15 dakika icinde acildi internetimiz upload 4.50 - 5 i goruyo 2.4ghz frekansa baglaninca 60mbpsı goruyo download 5ghze baglanincada 94 falan veriyo tabi konumdan konuma degisir bizim yeni aldigimiz ev merkezi konmda ve o civarda tek bize fiber verdiler musteri hizmetleri cok iyi ilgileniyo lafa laf vermiyolar her kelimede bi ozür diliyolar vs çok iyiler turknette kesinlikle gecmeyin bin pisman olursunuz musteri hizmetleri 0 sanki robot konusuyo ping degerlerini test ettim csgo rekabetcide 5-12 arasi degisiyodu en yuksek 12 gordum ve evdekiler baglanirken internete inanılmaz memnunum şuanlık problem yok çok şükür modeminde fotoğrafını koyuyorum buraya
15791923669282218711478496861515.jpg

Başvurduk gece 2 de ertesi gun sabah 9.30 da kapıdayız diye aradılar modemi bağlıycaz diye modem ekipleri geldi turktelekomdan modemi bagladilar sonra 15 dakika icinde acildi internetimiz upload 4.50 - 5 i goruyo 2.4ghz frekansa baglaninca 60mbpsı goruyo download 5ghze baglanincada 94 falan veriyo tabi konumdan konuma degisir bizim yeni aldigimiz ev merkezi konmda ve o civarda tek bize fiber verdiler musteri hizmetleri cok iyi ilgileniyo lafa laf vermiyolar her kelimede bi ozür diliyolar vs çok iyiler turknette kesinlikle gecmeyin bin pisman olursunuz musteri hizmetleri 0 sanki robot konusuyo ping degerlerini test ettim csgo rekabetcide 5-12 arasi degisiyodu en yuksek 12 gordum ve evdekiler baglanirken internete inanılmaz memnunum şuanlık problem yok çok şükür modeminde fotoğrafını koyuyorum buraya
Millenicom üzerinden ne hız alırım testi yaptım 100 mbps çıktı ama 100 mbps paketi pahalı 35 mbps olanı alabilirim bi sorun çıkınca nasıl ulaşıyorsunuz bayii yok diye biliyorum bide GHz olayı ne ve kaç lira ödüyorsunuz

Başvurduk gece 2 de ertesi gun sabah 9.30 da kapıdayız diye aradılar modemi bağlıycaz diye modem ekipleri geldi turktelekomdan modemi bagladilar sonra 15 dakika icinde acildi internetimiz upload 4.50 - 5 i goruyo 2.4ghz frekansa baglaninca 60mbpsı goruyo download 5ghze baglanincada 94 falan veriyo tabi konumdan konuma degisir bizim yeni aldigimiz ev merkezi konmda ve o civarda tek bize fiber verdiler musteri hizmetleri cok iyi ilgileniyo lafa laf vermiyolar her kelimede bi ozür diliyolar vs çok iyiler turknette kesinlikle gecmeyin bin pisman olursunuz musteri hizmetleri 0 sanki robot konusuyo ping degerlerini test ettim csgo rekabetcide 5-12 arasi degisiyodu en yuksek 12 gordum ve evdekiler baglanirken internete inanılmaz memnunum şuanlık problem yok çok şükür modeminde fotoğrafını koyuyorum burayaEki Görüntüle 487451
CSGO'da 5-12 ping almanız mümkün değil.

Başvurduk gece 2 de ertesi gun sabah 9.30 da kapıdayız diye aradılar modemi bağlıycaz diye modem ekipleri geldi turktelekomdan modemi bagladilar sonra 15 dakika icinde acildi internetimiz upload 4.50 - 5 i goruyo 2.4ghz frekansa baglaninca 60mbpsı goruyo download 5ghze baglanincada 94 falan veriyo tabi konumdan konuma degisir bizim yeni aldigimiz ev merkezi konmda ve o civarda tek bize fiber verdiler musteri hizmetleri cok iyi ilgileniyo lafa laf vermiyolar her kelimede bi ozür diliyolar vs çok iyiler turknette kesinlikle gecmeyin bin pisman olursunuz musteri hizmetleri 0 sanki robot konusuyo ping degerlerini test ettim csgo rekabetcide 5-12 arasi degisiyodu en yuksek 12 gordum ve evdekiler baglanirken internete inanılmaz memnunum şuanlık problem yok çok şükür modeminde fotoğrafını koyuyorum burayaEki Görüntüle 487451
Türktelekom'un dandik modemini aldığınız için sizi tebrik etmek lazım. Bende almıştım. Pişman ettiler. Isınma,bağlantı kopması...

@cLaww Hayırlı olsun. ONT'li FTTH sistem. Verdikleri Router'da iyidir, ZTE. Aynısını kullanıyorum.

Speedtest.net üzerinden İstanbul, Frankfurt ve Vienna'ya hız testi yapabilir misiniz?

Windows kullanıyorsanız Komut İstemini açarak tırnaklar olmadan "tracert vie.valve.net" adresine trace route yapabilirsiniz. İşlem tamamlandı yazdığında en son satırdaki değer sizin Valve/Vienna sunucularına olan gecikme değerlerinizdir.

macOS veya Linux için ise terminale tırnaklar olmadan "traceroute vie.valve.net" komutunu kullanabilirsiniz.

CSGO'da 5-12 ping almanız mümkün değil.
Yazdığınız doğru. Arkadaşın bağlandığı rekabetçi sunucuları değildir. Arkadaş Türkiye'deki sunuculara bağlanmıştır. Türkiye'den en yakın bağlanabileceğimiz Valve sunucuları Vienna'da bulunmakta. İstanbul - Vienna ping değerleri şu andaki teknoloji ile min. 26ms (Türk Telekom) inebilmektedir. Bu sürenin altına inmek teknik olarak mümkün değildir.

Geri
Yukarı