Millenicom paket değişimi

Emreex0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün altyapımı sorguladım 100 Mbps fiber var ama Millenicom'u aradığımda paket değişimi yapmanız için olan taahhütünüzü ödemeniz gerekiyor diyorlar ama kendi sitesinde sıkça sorulan sorular kısmında taahhüt varsa bile paket değişimi yapabilirsiniz yazıyor. Paketimi değiştirmek istiyorum. Bir yolu yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün altyapımı sorguladım 100 Mbps fiber var ama Millenicom'u aradığımda paket değişimi yapmanız için olan taahhütünüzü ödemeniz gerekiyor diyorlar ama kendi sitesinde sıkça sorulan sorular kısmında taahhüt varsa bile paket değişimi yapabilirsiniz yazıyor. Paketimi değiştirmek istiyorum. Bir yolu yok mu?
Siz paket değil internet türünü değiştiriyorsunuz. VDSL'den fibere geçmek mesela bundan dolayı firma böyle bir şey talep edebilir. Eğer taahhüttünüz azsa veya yoksa başka İSS'ye geçebilirsiniz ya da paket değişimi sağlayabilirsiniz.

Siz paket değil internet türünü değiştiriyorsunuz. VDSL'den fibere geçmek mesela bundan dolayı firma böyle bir şey talep edebilir. Eğer taahhüttünüz azsa veya yoksa başka ISS'ye geçebilirsiniz ya da paket değişimi sağlayabilirsiniz.

Taahhüt 1 milyar maalesef geçemiyorum.
Arkadaşlar bir yanlışlık olmuş sanırım şimdi ise paketi değiştiriceklerini ve cayma bedeli almayacaklarını söylediler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı