Millenicom paket kaybı

tallhunter

Decapat
Yaklaşık 10 gün önce Millenicom'a geçiş yaptım. Hafta içi saat 19.00'a kadar hız değerlerimde herhangi bir sorun yok. 19.00-01.00 arası pingim 50 oluyor ve hızım 40 Mbps'ye kadar düşüyor. Hafta sonu neredeyse internet kullanamıyorum. Download hızım 8.50 Mbps'ye kadar iniyor. Bu kadar yavaşlamasının sebebi gerçekten yoğunluk mu? Sürekli bu şekilde mi kullanacağım? Bu durumu yaşayan birileri var mı? Çözüm olarak ne önerirsiniz?

değerler.png

değerler.png

98 metre. Geçen hafta aradım. Yaklaşık 20 dakikalık görüşme gerçekleştirdik. Modeme reset attırıp 5 dakika bekletti. Sorun düzelmedi ve arıza kaydı oluşturdu. Arızanın giderildiğine dair mesaj aldım ama hala aynı sorunu yaşıyorum.

Aboneliğinizi iptal edin yasal süreniz dolmadan.
Bunlar daha başta sorun yaşatacak size belli.

Vize haftam iptal edemem :( başka bir sağlayıcıya geçsem sorun değişir mi? Yoksa altyapı ile alakalı bir durum mu?

Paket fiyatınızı bilmiyorum ama Türk Telekom bu konularda çok saha iyi destek veriyor.
Altyapının kendilerine ait olmasından kaynaklı sanırım.

Sorun altyapınızda değil kullandığınız ISS de.
Ama yinde siz modemden hat değerlerinizi paylaşın kontrol edelim.

Paket fiyatınızı bilmiyorum ama Türk Telekom bu konularda çok saha iyi destek veriyor.
Altyapının kendilerine ait olmasından kaynaklı sanırım.

Sorun altyapınızda değil kullandığınız ISS de.
Ama yinde siz modemden hat değerlerinizi paylaşın kontrol edelim.

Durum benimle ya da altyapıyla alakalı değil. Tamamen ISS kaynaklı ve aynı sorundan çok fazla kişi şikayetçi.

Durum benimle ya da altyapıyla alakalı değil. Tamamen ISS kaynaklı ve aynı sorundan çok fazla kişi şikayetçi.

Aynen dediğim gibi bu ISS'ler Türk Telekom'dan hat kiralama sistemi ile hizmet verirler.
10 kişilik kapasiteye 50 abone bağlıyorlar bu sefer hafta sonu ve akşamları herkes hatlara yüklenince bu sorun ortaya çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı