Millenicom vs TürkNet ve İnternet Önerisi

Hocam bir de başvuru yaptıktan ne kadar süre sonra internetinizi bağladılar? Son olarak yalın internet hizmetiyle normal internet hizmeti arasındaki fark nedir?
Cuma 5-6 sularında başvurdum, araya hafta sonu girdi ama salı günü bağladılar. Yalın internet ve normal internet arasındaki farkı bilmiyorum, üzgünüm.

Millenicom bağlatmanı öneririm 3.ay oldu sıkıntı yaşamadım 35 Mbps'lik tarife kullanıyorum istersen davet kodu atabilirim ilk ay ücretsiz kullanabilirsin.

Güzel olur daha başvurmadım ama bu hafta içi büyük ihtimalle başvuru yaparım. Sizi etiketlerim o zaman.

Başvuru yaparken bu kodu 64001310 söyleyin. İsim soracaklar Emre Kibar mı diye evet demeniz yeterli şimdiden hayırlı olsun inşallah sıkıntı yaşamazsınız.

Hocam Turknet herkese 35 Mbps diyor ama sonra paketi bağlattırdıktan sonra Online İşlemler menüsünden hızınızı 10 lira fark ile 100 Mbps'e kadar çıkartabiliyorsunuz. Eğer hat değerlerinizi paylaşabilirseniz size ona göre bir öneride bulunayım. Eğer 100 Mbps'e kadar destekliyorsa altyapınız (ki destekliyor gibi gözüküyor) Turknet'i öneririm size. Çünkü yüksek hızlarda Turknet her zaman diğer firmalardan daha iyi olmuştur. Altyapınız iyi ise kesinlikle Turknet öneririm.

Mevcut millenicom abonesi olarak öneriririm türknete göre online işlem merkezi dışında çağrı merkezlerinin olması + aynı zamanda müşteri hizmetleri sizi kanser ettiği zaman ürün pazarlama müdürü Alper karaer e donanım haber üzerinden ulaşıp sorunu iletebiliyorsunuz, şahsen yaşadığım bir sorunda kendisine ulaşmıştım, firmada yetkili birisinin sorunlarınızla ilgilenmesi oldukça hoş.
İlk ay fatura gelmiyor.
Ben millenicom u öneririm memnunum yine olsa yine millenicoma geçerim. İnternette bolca millenicomdan mağdur oldum diyen insan var başta korkuyordum ancak öyle bir sıkıntı yaşamadım, siz haklarınızın farkındaysanız ne yaptığınızdan eminseniz hiçkimse sizi mağdur edemez.

75 Mbps destekliyor. Ama çok fazla şikayet iki firmadan birinde olmasa diğerine yönelirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…