Millenicom vs TürkNet ve İnternet Önerisi

Forumlarda abartıldığı gibi değil buralarda önüne gelen bir şey sallıyor ama siz bilirsiniz bende korkarak geçtim ama.

Hocam normalde TürkNet düşüyordum ama bu hafta sınavlarım olacağı için hiçbir şekilde kopma istemiyorum, eğer olursa da hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerini arayıp çözüme ulaşmak istiyorum.
Bundan dolayı Milleni düşünüyorum ama ailem de bu firmaların reklamlarını vs bilmedikleri için biraz da baskı yapıyorlar illa Türk Telekom belasına devam et diye ama bakalım artık.

Hocam normalde TürkNet düşüyordum ama bu hafta sınavlarım olacağı için hiçbir şekilde kopma istemiyorum, eğer olursa da hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerini arayıp çözüme ulaşmak istiyorum.
Bundan dolayı Milleni düşünüyorum ama ailem de bu firmaların reklamlarını vs bilmedikleri için biraz da baskı yapıyorlar illa Türk Telekom belasına devam et diye ama bakalım artık.
Altyapınız iyiyse hiç bir yerde sorun olucağını sanmıyorum bende TT'den geçtim orda da bir sorunum yoktu hız kesilmesi kopma olmuyordu. Bu işler biraz şanş biraz da alt yapı işi.

Altyapınız iyiyse hiçbir yerde sorun olacağını sanmıyorum bende TT'den geçtim orada da bir sorunum yoktu hız kesilmesi kopma olmuyordu. Bu işler biraz şanş biraz da altyapı işi.

Hocam bina yaklaşık olarak 4 yıllık ve son 1 yıl içerisinde sadece haziran ayında bir kopma yaşamıştım ki 2 günlük o da, binada ki port arızasındandı ama o da hemen düzeltildi.
Onun haricinde son 1 aydır çok nadir kopmalar yaşıyorum ama onda da bütün mahallenin elektriği gidiyor.

Sanırım altyapımla ilgili bir sorun yok uzun zamandır diyebilirim.
Umarım Milleni'de TT gibi hizmet verir(tabii paket fiyatlarını arttırmassa).

Merhaba arkadaşlar. Bu ay sonu taahhütüm bitiyor. Bu yüzden mantıklı ve uygun bir paket arayışı içerisindeyim. Oturduğum binada TT ve Superonline altyapısı mevcut. Milleni TT altyapısından 85 Mbps Turkcell altyapısından 100 Mbps verebiliyor. 35 Mbps TürkNet 75, 99 (aşağıya link bırakıyorum) 35 Mbps Milleni 69, 99 ayrıca 100 Mbps Milleni 79,99. sizce hangisi daha uygun veya daha uygun kampanya önerilerinizi bekliyorum. Arkadaşlar bir de Milleni.com'da kampanyalar kısmında aynı fiyatlara farklı hızlar verildiğini gördüm neden böyle bir şey yapmışlar gözümden kaçan bir şey mi var? (Ekran görünütüsü ekte)
69 TL 35 Mbps Milleni.com: Sınırsız İnternet Paketleri ve Kampanyaları | Millenicom
Eki Görüntüle 511087

Kablonet varsa direk geç istersen sana şu an testi atayım inan çok iyi.

Dosya Ekleri

• 5.PNG
    5.PNG
    9,7 KB · Görüntüleme: 35
Hocam download hızınız mükemmelmiş, belki upload biraz daha yüksek olabilirdi.
Annemin arkadaşı kadıköy de oturuyor ve onların binada Full Kablonet.
Bende sorgulattım ama bizde Kablonet altyapısı yokmuş 😕, ama olsa geçerdim.

Yani oyun oynuyorsanız hiç sıkıntı çekmiyorsunuz ben oyunda oynuyorum ve yükleme ile aynı anda oyun oynadığımda 20 civarlarında pingim oluyor düşünün yani modemimde iyi geçseydiniz daha iyi SE sorunsuz internetiniz olurdu altyapınızın olmaması kötü olmuş.

Geri
Yukarı