Millenicom vs TürkNet ve İnternet Önerisi

i72670qm

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. bu ay sonu taahhütüm bitiyor. Bu yüzden mantıklı ve uygun bir paket arayışı içerisindeyim. Oturduğum binada TT ve Superonline altyapısı mevcut. Milleni TT altyapısından 85 Mbps Turkcell altyapısından 100 Mbps verebiliyor. 35 mbps TürkNet 75,99 (aşağıya link bırakıyorum) 35 Mbps Milleni 69,99 ayrıca 100 Mbps Milleni 79,99. Sizce hangisi daha uygun veya daha uygun kampanya önerilerinizi bekliyorum. Arkadaşlar birde Milleni.com'da kampanyalar kısmında aynı fiyatlara farklı hızlar verildiğini gördüm neden böyle bir şey yapmışlar gözümden kaçan bir şey mi var? (Ekran görünütüsü ekte)
69 TL 35 Mbps Milleni.com : Sınırsız İnternet Paketleri ve Kampanyaları | Millenicom
1583683943764.png

Merhaba, oturduğum binada(Balıkesir,Edremit) TT fiber alt yapısı var, Millenicom 35 Mbps olan paketi yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım Online oyunlarda(R6, CS:GO) 70-80 arası sabit ping alıyorum. YouTube'dan 8K çözünürlükte video izleyebiliyorum, 1 aylık süreçte hiçbir kesinti yaşamadım, kısacası tavsiye ederim. Bir arkadaşım TürkNet kullanıyor sürekli kesildiğini söylüyor.

Anlık:
Screenshot_1.png

Screenshot_3.png

Screenshot_6.png

(Bağlantı CAT5 kablo ile yapıldı.)

Son düzenleme:
Merhaba, oturduğum binada(Balıkesir,Edremit) TT fiber alt yapısı var, Millenicom 35 Mbps olan paketi yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım Online oyunlarda(R6, CS:GO) 70-80 arası sabit ping alıyorum. YouTube'dan 8K çözünürlükte video izleyebiliyorum, 1 aylık süreçte hiçbir kesinti yaşamadım, kısacası tavsiye ederim. Bir arkadaşım TürkNet kullanıyor sürekli kesildiğini söylüyor.

Anlık:
Eki Görüntüle 511095

Eki Görüntüle 511097

Eki Görüntüle 511099
(Bağlantı CAT5 kablo ile yapıldı.)
Teşekkürler mesajınız tercihimde büyük yer alıcak. Ben de Balıkesir/Karesi'de oturuyorum. Milleni'ye daha yatkınım.
Altyapınız ne kadar destekliyorsa ona göre paket alıyorsunuz galiba.
35 Mbps'e kadar diyor saçma geldi 20 destekleyen adamda 35'i seçer.
İlk tercih edeceğiniz İSS Netspeed olsun. Millenicom ondan sonra.
Netspeed kurulum ücreti aldığı için ona yatkın değilim ekstradan 7 lira fazlası var, tavsiyeniz için teşekkürler.
TT'nin TD-W9970 model modemiyle uyumlu mu Milleni.com'un 35 Mbps paketi?

Teşekkürler mesajınız tercihimde büyük yer alıcak. Ben de Balıkesir/Karesi'de oturuyorum. Milleni'ye daha yatkınım.

35 Mbps'e kadar diyor saçma geldi 20 destekleyen adamda 35'i seçer.

Netspeed kurulum ücreti aldığı için ona yatkın değilim ekstradan 7 lira fazlası var, tavsiyeniz için teşekkürler.
TT'nin TD-W9970 model modemiyle uyumlu mu Milleni.com'un 35 Mbps paketi?
Millenicom doğru bir tercih olacaktır.

Geri
Yukarı