Millenicom vs TürkNet vs NetSpeed

Eve ayrıyetten kuruluma geldiler mi? Yoksa dosya ,evrağa gelirken kurulumu da mı yapıyorlar?

Evrak imzalama harici gelmediler. Çünkü altyapı zaten vardı ve halihazırda kullanılıyordu aktif olarak. İşlemler bitip abonelik aktif olunca sadece modemde ayar yapmak kalıyor. Kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Onu da biliyorsanız yaparsınız yoksa da telefonla destek veriyorlar.

Evrak imzalama harici gelmediler. Çünkü altyapı zaten vardı ve halihazırda kullanılıyordu aktif olarak. İşlemler bitip abonelik aktif olunca sadece modemde ayar yapmak kalıyor. Kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Onu da biliyorsanız yaparsınız yoksa da telefonla destek veriyorlar.
Tamam teşekkürler

TürkTelekomda müşteri hizmetleri epey uğraşlar sonucu çıkıyor. Ayrıntılı yazdığınız için teşekkür ederim hocam. TürkNet epey sancılı olmuş. Üzüldüm açıkcası. NetSpeed de belgeleri,evrakları maile mi attılar? Kurulum için randevu veriyor mu biri daha sonra arayıp? Türktelekom yetkilisi mi geliyor acaba? Haber verirseniz memnun olurum hocam. NetSpeed de ilk ay bedava veya arkadaşını getir gibi kampanyaları yok sanırım. Modem ne kullanıyorsunuz bu arada?

Daha önce başka adreste kullanmıştım, memnun kalmıştım. Bulunduğum yerde ne yazık ki yok.

Evde kurulum hizmeti diğerleri de vermiyor mu?
Merhaba uzun cümle yazdığım için ve yazım hatası yaptığım için banlanmıştım bugün cevap verebildim anca kusura bakma. Netspeed bize boş port yok dedi ve TürkNET'e döndük tekrardan millenicom istiyorum ben ama artık yeter dediler. TürkNET'de bir adam aradı dedi ki herkese böyle yapıp kaçırdılar dedi yani bir tek bize böyle yapılmamış. TürkNET'i de deneyip görücez dönüş yaparım

Yeni konular

Geri
Yukarı