Millenicom vs TurkNet

Hangi İnternet Firması?

• Millenicom

• Türknet

• Diğer...

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
@AEWJAB @quarest arkadaşlar konu çok dağılmasın genel cevap vereyim.

Benim internetim 100 Mbit ve ben normal Kablonet'in kendi kablosundan hizmet alıyorum. Başka türlü bir hizmet veriyorlarsa tavsiye etmiyorum.

Kendi verdiği modemi kullanmak zorunda değilsiniz fakat DOCSIS 3 modem bulmak çok çok zor ve çok çok pahalı. O yüzden kendi verdikleri modemi kiralamak çok daha mantıklı. Ayrıca modemlerinin Wi-Fi kalitesi çok kötü. Bu yüzden bende ekstra bir cihaz araştırmasındayım Wi-Fi için.

Teşekkürler, şu anda aklımda TurkNet var kablonetide eliyorum o zaman altyapısı olmadığı için, TurkNet'inde müşteri hizmetleri çok kötü, farklı firmada yok gibi düzgün hizmet alabileceğim hala açığım önerilere.

Teşekkürler, şu anda aklımda TurkNet var kablonetide eliyorum o zaman altyapısı olmadığı için, TurkNet'inde müşteri hizmetleri çok kötü, farklı firmada yok gibi düzgün hizmet alabileceğim hala açığım önerilere.
Hocam eskiden TT altyapısından SO kullanıyorduk o zamanlar hiç sorun yoktu fiyat yüzünden çıktık ama şuan durumlar nasıl bilmiyorum.

Ayrıca hiçbir şirketi savunmuyorum Netspeed üst üste iki kere zam yaptı ayrıldım firmadan başkasına geçtim kafama hangisi uyarsa onu kullanırım.

Anlıyorum.

Netspeed'in önerenlere bot demişsiniz ondan güldüm.

Tam olarak bot demedim, bana ve çoğu kişiye bu kadar sorun yaşatan bir firmanın özellikle bu forumda ısrarla önerenlerin bot olduğunu düşünmeye başladım gibi bir şey dedim.

Bu arada siz hangi firmayı kullanıyorsunuz şu an?

Anlıyorum.

Tam olarak bot demedim, bana ve çoğu kişiye bu kadar sorun yaşatan bir firmanın özellikle bu forumda ısrarla önerenlerin bot olduğunu düşünmeye başladım gibi bir şey dedim.

Bu arada siz hangi firmayı kullanıyorsunuz şu an?
Ben bu firmaya geçtim, memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı