Millenicom vs TurkNet

T

Ürknette sorun var sanırım giriş yapamıyorum yapsam bile hata veriyor göstermiyor Millenicom'dan baktım 84 Mbps'e kadar veriyor.
VDSL altyapın var o zaman TurkTelekom'dan. Hangisini alırsan al fark etmeyecek zaten. Belki TurkNet ya da Superonline altyapın vardır diye sormuştum. Hepsi TurkTelekom'dan kiraladıkları için hizmette bir fark olmayacak zaten. Hangisi ucuzsa onu al.

VDSL altyapın var o zaman Türk Telekom'dan. Hangisini alırsan al fark etmeyecek zaten. Belki TurkNet ya da Superonline altyapın vardır diye sormuştum. Hepsi Türk Telekom'dan kiraladıkları için hizmette bir fark olmayacak zaten. Hangisi ucuzsa onu al.

Hocam Turkcell'de 2 yıl dolduğundan VDSL'ye geçmek istedik fakat paket gelmedi ve bayağı da memnun değiliz şu an. VDSL ile 50-60 Mbps alabiliyoruz. Adamlart bize 2 yıl önce dalga geçer gibi "hediye" olarak 500 liralık Reeder M7 GO tablet gönderdiler ve 2 yıldır kullanamıyoruz. Bu sefer de Hometech saçma sapan tablet göndermeye çalıştılar. Sizce 2 yıl dolmuşken bir şekilde TurkNet'e falan geçelim mi? İstanbul Üsküdar küplücede yaşıyorum.

Hocam Turkcell'de 2 yıl dolduğundan VDSL'ye geçmek istedik fakat paket gelmedi ve bayağı da memnun değiliz şu an. VDSL ile 50-60 Mbps alabiliyoruz. Adamlart bize 2 yıl önce dalga geçer gibi "hediye" olarak 500 liralık Reeder M7 GO tablet gönderdiler ve 2 yıldır kullanamıyoruz. Bu sefer de Hometech saçma sapan tablet göndermeye çalıştılar. Sizce 2 yıl dolmuşken bir şekilde TurkNet'e falan geçelim mi? İstanbul Üsküdar küplücede yaşıyorum.
Deneyebilirsiniz hocam. Taahhütsüz sonuçta. Ama altyapının çok yüksek ihtimalle TT olduğu için aynı hizmeti alacaksınızdır.

Geri
Yukarı