Millenicom'da Türk Telekom altyapısı mı yoksa Superonline altyapısı mı?

Akerfeldt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Arkadaşlar 10 Eylül günü Vodafone Net ile olan internet sözleşmem bitiyor, bende bu yüzden yeni bir İSS'ye geçiş yapacağım. Fiyatlar çok artmasaydı TürkNet'e geçecektim ama fiyatlar yüzünden Millenicom'a geçeceğim.

Millenicom hem Türk Telekom hem de Superonline altyapısı üzerinden paket satıyor. Hangi altyapıdan hizmet almalıyım sizce? Arada çok bir fiyat farkı yok zaten, Süperonline daha iyiyse onu alırım.

Bir de Millenicom kullananlar Millenicom'u önerir misiniz? Aslında İSS olarak seçenekler biraz kısıtlı...

Millenicom.jpg

Arkadaşlar 10 Eylül günü Vodafone Net ile olan internet sözleşmem bitiyor, bende bu yüzden yeni bir ISS'ye geçiş yapacağım. Fiyatlar çok artmasaydı TurkNet'e geçecektim ama fiyatlar yüzünden Millenicom'a geçeceğim.

Millenicom hem Türk Telekom hem de Superonline altyapısı üzerinden paket satıyor. Hangi altyapıdan hizmet almalıyım sizce? Arada çok bir fiyat farkı yok zaten, Superonline daha iyiyse onu alırım.

Bir de Millenicom kullananlar Millenicom'u önerir misiniz? Aslında ISS olarak seçenekler biraz kısıtlı...

Eki Görüntüle 1506270

Hangi altyapı varsa sizde onu kullanın. Hocam ping kötü haberiniz olsun hem TT hem de Superonline üzerinden kullandım.

Bulunduğum bölgede sadece Superonline Fiber bulunduğu için ben Superonline altyapısı ile 100 Mbps paketi kullanıyorum. Tavsiye ederim iki günde internete erişimim olmuş oldu.

Arkadaşlar 10 Eylül günü Vodafone Net ile olan internet sözleşmem bitiyor, bende bu yüzden yeni bir ISS'ye geçiş yapacağım. Fiyatlar çok artmasaydı TurkNet'e geçecektim ama fiyatlar yüzünden Millenicom'a geçeceğim.

Millenicom hem Türk Telekom hem de Superonline altyapısı üzerinden paket satıyor. Hangi altyapıdan hizmet almalıyım sizce? Arada çok bir fiyat farkı yok zaten, Superonline daha iyiyse onu alırım.

Bir de Millenicom kullananlar Millenicom'u önerir misiniz? Aslında ISS olarak seçenekler biraz kısıtlı...

Eki Görüntüle 1506270

Millenicom'u önermiyorum internette bir sorun vardı teknik ekibi göndereceğiz dediler ve tam 3 ay gelmedi. 3 ay kullanamadığım internete para ödedim. Sonra düzeldi ama ara ara kopma oluyordu şimdi Türk telekomdayım sorun çıkmıyor 1 yıldır.

Geri
Yukarı