Superonline altyapısı ile Millenicom alınır mı?

Yusuf Can

Kilopat
Daha fazla  
Adresimde Superonline fiber var. Superonline altyapısı ile Millenicom alınır mı?
100 Mbps paket fiyatı gayet uyguna geliyor ve taahhüt yok. Kullanan var mı? CS:GO, LoL gibi oyunlarda ki ping performansı nasıl?

Adresimde Superonline fiber var. Superonline altyapısı ile Millenicom alınır mı?
100 Mbps paket fiyatı gayet uyguna geliyor ve taahhüt yok. Kullanan var mı? CS:GO, LoL gibi oyunlarda ki ping performansı nasıl?
Ben turktelekom altyapisi ile kullaniyorum sorun yok. Superonline kullanan bir kullanicida vardi. Memnundu.

Ben VDSL kullanıyorum ilk zamanlarda kopuyordu CAT6 çektirdim şu an çok memnunum tavsiye ederim ama taahhutsuz alınır ancak zam gelmesi daha yüksek yapacaktır dene memnun kalmazsan gidersin almak istersen EBB5912B davet kodum istersen tabii.

Hangi ilde oturuyorsunuz, ne kadar ücret ödüyorsunuz ve oyunlarda ki ping değerleriniz nasıl?

Ping değerlerim biraz garipti. Adana'da oturmama rağmen konumum saçma yerlerde görünüyordu. Normalden 10 veya 13 ms fazla oluyordu genelde. Ama hep sabitti bir sorun yaratmıyordu. 105 Lira ödüyorduk biz. Ama şimdi iptal ettirdik ne kadar olmuştur bilmiyorum.

Geri
Yukarı