Millenicom'dan GigaFiber'e gecilir mi?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, sokağıma birkaç ay önce sokağıma GigaFiber geldi yani 1000 Mbps kullanabilirim. Millenicom benden 75 Mbps için 150 TL aliyor ve yeni gelen müşterilerine 100 Mbps 125 TL bu da ağrıma gitti ve aradım Millenicom'u mırın kırın ediyorlar. Yok işte takdir edersiniz ki yeni müşteri çekmek için falan filan diye.

Ben de GigaFiber'e gider 140 TL veriririm Millenicom'a 150 TL vereceğime diye düşündüm. Kullanan var mı acaba? Memnun musunuz GigaFiber'den?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, sokağıma birkaç ay önce sokağıma GigaFiber geldi yani 1000 Mbps kullanabilirim. Millenicom benden 75 Mbps için 150 TL aliyor ve yeni gelen müşterilerine 100 Mbps 125 TL bu da ağrıma gitti ve aradım Millenicom'u mırın kırın ediyorlar. Yok işte takdir edersiniz ki yeni müşteri çekmek için falan filan diye.

Ben de GigaFiber'e gider 140 TL veriririm Millenicom'a 150 TL vereceğime diye düşündüm. Kullanan var mı acaba? Memnun musunuz GigaFiber'den?

Hocam bu da soru mu cidden direkt geçin düşünmek bile zaman kaybı.

Turknet 170 TL oldu, ne kullanırsanız kullanın, altyapınız ne destekliyorsa desteklesin.
10 Aylık faturayı peşin yada 3 taksitle öderseniz şimdi ki olan 140 TL fiyatı ile ödenecek.
Fiyatı ve hizmeti en iyi olan sağlayıcıdan, neredeyse en yüksek fiyatlı olanına terfi ettirdi kendini.
Uzun yıllardır kullanıyorum ve bir karar verme zamanım geldi. Henüz Gigafiber altyapım yok ama şu ana kadarda bir sorunla karşılaşmadım ya sabırlı olup 10 aylık tutarı peşin ödeyip duruma bakacağım yada değiştireceğim.

Geri
Yukarı