Millenicom'dan memnun musunuz?

Galeci

Yoctopat
Superonline altyapısı altından fiber hizmet veren yerlere bakıyorum. Millenicom 100mbps ile ilgileniyorum.
Nasıl buradan memnun musunuz? Verdikleri modem falan iyi mi?

Ben online oyun olarak CS:GO oynayacağım en çok.

Millenicom fiber kullanıyorum gayet memnunum. Bu zamana kadar sıkıntı yaşamadım herhangi bir kesinti filan gayet iyi bence.

Ben 3 ay boyunca Superonline altyapısı üzerinden 100 Mbps paketini kullandım. İnterneti bağlattığım günden beri oyunlarda yüksek ping sorunu yaşıyordum. Verdikleri modem Superonline'ın ilk fiber modemlerinden biri ve çok kalitesiz. Müşteri temsilcileri şaç baş yolduracak cinsten cahilliğe sahipler. Ben de artık daha fazla dayanamayıp direkt Superonline'a geçiş yaptım ve iyi ki yapmışım. Hiçbir sorunum kalmadı. Ping sorunu yaşarsanız eğer size geçmiş olsun. Problem yaşamasanız bile Millenicom'da modem ücreti paket fiyatına dahil değil. Yeni zamla birlikte modem ücreti 30₺ oldu. Şuanda Superonline altyapısından 100 Mbpslik paketin fiyatı 220₺ ve bunun üstüne modem ücretini eklediğinde 250₺ oluyor. Bunun yerine şuanda direkt Superonline'ın kendisinden 240₺'ye 1 senelik taahhütle 100 Mbpslik paket alabilirsin. Hem daha uygun hem de zam derdiyle uğraşmazsın.

Superonline altyapısı altından fiber hizmet veren yerlere bakıyorum. Millenicom 100mbps ile ilgileniyorum.
Nasıl buradan memnun musunuz? Verdikleri modem falan iyi mi?

Ben online oyun olarak CS:GO oynayacağım en çok.
bence fiyat farkı çok yoksa hocam superonline'ın kendisinden almanız en doğrusu.

Geri
Yukarı