NetSpeed veya Millenicom'dan Memnun musunuz?

Profesorum

Picopat
Daha fazla  
NetSpeed veya Millenicom'a geçmeyi düşünüyorum. Sizce hangisini almalıyım? İkisinden birini kullanan varsa memnun mu? Vadettiklerini veriyorlar mı?

İkisi de bulunduğun bölgenin altyapısına bağlı. Eski oturduğum evde ADSL ile 8 Mbit ancak veriyorlardı, o da sürekli kopuyordu. Şu an oturduğum evde 75 Mbit ve 1.5 yıldır bir defa dahi kopmadı. Milennicom kullanıyorum.

Ikisi de bulundugun bolgenin altyapisina bagli. Eski oturdugum evde ADSL ile 8 MBit ancak veriyorlardi, o da surekli kopuyordu. Su an oturdugum evde 75 Mbit ve 1.5 yildir bir defa dahi kopmadi.
Sorguladığım zaman maksimum 25 mbps alabiliceğim gözüküyor. Ama hangi internet uygun olur karar veremedim.

Netspeed F/P konusunda daha iyi Millenicom'a göre. Ben 35 download 3 upload paket kullanıyorum. 33 download 5 upload alıyorum. Denizli'den İstanbul'daki sunuculara bağlanırken 26 MS ping alıyorum.

Netspeed F/P konusunda daha iyi Millenicom'a göre. Ben 35 download 3 upload paket kullanıyorum. 33 download 5 upload alıyorum. Denizli'den İstanbul'daki sunuculara bağlanırken 26 MS ping alıyorum.
Netspeed benim daha çok kafama yattı ama Netspeed'den altyapı sorguladığımda boş port yok diyor. O ne anlama geliyor?

Netspeed benim daha çok kafama yattı ama Netspeed'den altyapı sorguladığımda boş port yok diyor. O ne anlama geliyor?
"Bizden alma, oraya şu anda hizmet veremiyoruz" demek. Yardım hattını arayıp kesin bilgi almak gerek. Eğer veremiyorlarsa ve Millenicom almaya karar verirsen referans vereyim. İkimizde birer ay ücretsiz kullanalım.

Geri
Yukarı