Millenicom'dan memnun musunuz?

Millenicom'dan memnun musunuz?

• Evet

Oy: 4 57,1%
  • Hayır

Oy: 3 42,9%

• Oy verenlerin toplamı
    7

Sytra

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, evimde 75 Mbps TurkNet internet kullanıyorum fakat artık ücreti Telekom'un fiyatlarını bile geçtiği için internetimi taşımayı düşünüyorum. Yakın çevremde Millenicom kullanıcısı olmadığı için genel olarak kullanıcıların memnuniyetini merak ediyorum. (Netspeed önermek isteyenler için bölgemde Netspeed berbat bir hizmet sunuyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom kullanıcısıydım 2020 Ekim ayında geçiş yaptım çok memnunum birçok arkadaşımıda geçirdim çok memnunlar önceki ISS'de yaşadığım sorunları yaşamadım 3 yılda 1-2 kere kopma olmuştur onun dışında sorunsuz ayrıca müşteri hizmetlerine ulaşmak çok kolay ve çok ilgililer. Fiyatlandırmaları da piyasaya göre normal olduğunu düşünüyorum.

Merhaba, evimde 75 Mbps TurkNet internet kullanıyorum fakat artık ücreti Telekom'un fiyatlarını bile geçtiği için internetimi taşımayı düşünüyorum. Yakın çevremde Millenicom kullanıcısı olmadığı için genel olarak kullanıcıların memnuniyetini merak ediyorum. (Netspeed önermek isteyenler için bölgemde Netspeed berbat bir hizmet sunuyor.)

Selamlar, millenicom iyidir fakat 1 nisan itibariyle zam gelecek. Web sitelerinde ana sayfalarına yazmasalarda duyurular kısmında ;

Alternatif olarak Netspeed bakabilirsiniz taahhütsüz firma.

Ben kullanıyorum TurkNet'den geçtim TurkNet çözemediği sorunlarda müşteri hizmetleri bu bizim problemimiz değil deyip geçiştiriyor. Millenicom'da direkt müşteri hizmeti yok ama şimdiye kadar bir sorun çıkarmadı memnunum.

Müşteri hizmetleri berbat, abonelik bitince sürekli modeminiz ulaşmamıştır cezai işlem uygulanacaktır diye taciz mesajları yağdırırlar, ufacık sorunlarınıza dahi hiçbir şey yapamazlar. Teknik servisleri kendilerine bile ait değildir kesinlikle uzak durmanız gereken bir internet sağlayıcısıdır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı