Millet ittifakı adayı yarın belli oluyor

Sizce aday kim?

• Mansur Yavaş

Oy: 70 54,7%
  • Ekrem İmamoğlu

Oy: 10 7,8%
  • Kemal Kılıçdaroğlu

Oy: 41 32,0%
  • Abdullah Gül

Oy: 2 1,6%
  • Ali Babacan

Oy: 2 1,6%
  • Haşim Kılıç

Oy: 3 2,3%

• Oy verenlerin toplamı
    128
Kemal Kılıçdaroğlu olacaktır diye düşünüyorum. Yaptığı saçmalıklar, ve uyguladığı-desteklediği saçma şeylerin de bir oy kazanma stratejisi olduğunu varsayıyorum. Öbür türlü yine aynı yola çıkacağız çünkü.

Yarın belli olacak ama adayın açıklanması için ayrı bir program yapılması bekleniyor. O program ne zaman yapılır bilmiyorum.

Aday Kemal Bey olacaktır. Adayın kim olacağı önemli değil. 20 yıl bir yönetim için çok uzun bir süre ve değişim vakti gelmiştir. Atatürk 15 yıl yönetti ülkeyi, 20 yılda gelinen vaziyeti düşünün. Yahu bugün kıymanın kilosu kasapta 250 tl oldu, ev kiraları büyükşehirlerde en kötüsü 4-5 bin TL’den başlıyor, asgari ücret 8500 tl. Burada hala bu durumdan memnun olanlara diyecek kelime de kalmamıştır. Tek adamlık sistemi geldiğinden beri bu ülke baş aşağı gidiyor, bu sistem acilen değişmeli, yolsa elde ülke diye bir şey de kalmayacak.

Yarın açıklanmıyor aday.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gönlümüzden geçen ile muhtemelen açıklanacak kişi farklı ama :( hayırlısı olsun bakalım.

Kemal dede olacak %90. Ama kimin aday olacağının artık bir önemi yok. Ben bunaldım artık aday olarak sarı tuvalet terliği çıksın ona vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı