Millet İttifakı vaatlerini nasıl buldunuz (6'lı masa)?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beyler bence artık partici düşünmeyi bırakmak lazım. Bu tüm partiler için geçerli.

+++ Atilla Yeşilada, Özgür Demirtaş muhalefet iktidara gelince zaten ne yapmaları gerektiğini açıkladı, yardım edeceklerini de dediler. (Demirtaş bunu dedi mi tam hatırlamıyorum, ama edeceğine eminim) Ekonomi anlamında CHP şu hale bakinirsa gayet güzel kalkindiracak.

Erdoğan'ın gündeminde bile yokken EYT olayını sürekli öne sürüp 0-40 yaş arasının kucağını bombayı bıraktırdıktan sonra bu vaatleri dinlemek garip geliyor.

Eh siyaset bu, buyursunlar gelsinler ama bu vaatlerin yarısı bile gerçekleşmezse iktidarda tutunabileceklerini sanmıyorum. Biraz yüksekten uçuyor gibiler.

.

Terörist yandaşı seçmekten iyidir. Ayrıca sırf AKP'yi devirmek için terörist seçen bana göre vatan hainidir. Mevcut hükümeti devirmek için yıllar boyu askerlerimizi şehit edenleri başa getireceksiniz.
Bakınız: 1 Mart tezkeresi ve ardından çuval olayı, şehitlere kelle, Apo'ya konforlu hayat, Sayın Öcalan, "Hocaefendi", İki ayyaş, "Biz milliyetçiliği ayaklar altına aldık", İsrail terör devleti söyleminin yıllar sonra ardından normalleşme süreci ve daha fazlası!

Vaatler iyi güzel, umut verici. Bakalım hayırlısı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı