Millet ittifakının yeni adayı kim olmalı?

kim olmalı?

• Ekrem İmamoğlu

Oy: 52 35,9%
  • Mansur Yavaş

Oy: 57 39,3%
  • Muharrem İnce

Oy: 11 7,6%
  • Tanju Özcan

Oy: 7 4,8%
  • Meral Akşener

Oy: 3 2,1%
  • Kemal Kılıçdaroğlu

Oy: 15 10,3%

• Oy verenlerin toplamı
    145
Ben bunu yönetime aktarmasın diye söyledim zaten, müslüman ve hristiyan gibi dini olan her türlü aktarır. Ayrıca mesajlara da emoji atma bildirim geliyor.
Tamam paşa keyfin nasıl istiyorsa öyle devam et inancı olması büyük problem zaten.Emoji konusunda sana soracak değilim isterse sabaha kadar gelsin bildirim umrumda değil.

Tamam paşa keyfin nasıl istiyorsa öyle devam et inancı olması büyük problem zaten.Emoji konusunda sana soracak değilim isterse sabaha kadar gelsin bildirim umrumda değil.
İyi göz ardı edelim o zaman, insanları boşa rahatsız edeceğine yorumunu yap kısa kes. İnancın nasıl etkilediğini görüyorsun baştakinden. Cami'ye siyaseti yansıtıp halkın bi kısmını da buna inandırdılar.

İyi göz ardı edelim o zaman, insanları boşa rahatsız edeceğine yorumunu yap kısa kes. İnancın nasıl etkilediğini görüyorsun baştakinden. Cami'ye siyaseti yansıtıp halkın bi kısmını da buna inandırdılar.
La boş yapma da artık ne uzattın şunu.Tamam haklısın Camii yaptı halkı inandırdılar.

Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş arasında çok gidip geldim ama İmamoğlu'nda karar kıldım. İkisinin iyi olduğu konular farklı. İmamoğlu konuşma konusunda, Yavaş ise icraat konusunda çok başarılı. İnsanları bir araya çekmenin tek yolu İmamoğlu'ndan geçiyor tamamen.

Geri
Yukarı