Millet ittifakına güveniyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam, sana şunu soruyorum. İstanbul Depremi için kentsel dönüşüm ile eski binaları yıkıp yeni ve sağlam bina yapan iktidar mı daha mantıklıdır yoksa depreme hazırlık için İzmir'de eski binaları boyayıp bunu iyi bir şeymiş gibi paylaşan mı?
Seninle uğraşmaktansa koyun güderim daha iyi.

İmar affı da saçmalık fakat sen benim sorduğum soruya cevap veremeyeceğin veya vermenin senin desteklediğin partiyi haksız çıkartacağı için soruyu başka şeylere yöneltme.
Benim hangi partiyi desteklediğimi düşünüyorsun acaba? İlk önce bunun cevabını ver. AKP'yi sevmiyorum diye hangi safa katılmış oluyorum öğreneyim önce ona göre cevap veririm.

Benim hangi partiyi desteklediğimi düşünüyorsun acaba? İlk önce bunun cevabını ver. AKP'yi sevmiyorum diye hangi safa katılmış oluyorum öğreneyim önce ona göre cevap veririm.
Hocam bu arkadaş ve bir iki kişi daha var, fonlanan troller yüksek ihtimal. Uğraşmayın kanser olursunuz.

Zamanında rte'ye oy vermiş biri olarak açık konuşayım ıslak tuvalet fırçası karşısına dikseler ona bile gözü kapalı oy veririm.
mesele güven meselesi değil vatan millet meselesi. tek başına suriyeli meselesi ülkenin sessiz işgali demek. ırkçı biri değilim ama bu ülke bu yükü kaldırmaz

CHP'nin yaptığı bir saçmalığı açıkladığımda onun saçmalığını AKP'nin saçmalığı ile örtüp konuyu başka yere çekmeye çalışıyorsun, sence hangi partiyi desteklediğin gözüküyor?

Hocam bu arkadaşa boşa cevap vermeyin her konuda ortalığı boş yere karıştırmaya gelen bir AKP'li kendisi ciddiye almaya değmez.

@MisakiTaro hocam tüm forum şu trolleri ignorelasak sorun çözülecek aslında da, bazen eğlenmek de güzel oluyor. 😁

CHP'nin yaptığı bir saçmalığı açıkladığımda onun saçmalığını AKP'nin saçmalığı ile örtüp konuyu başka yere çekmeye çalışıyorsun, sence hangi partiyi desteklediğin gözüküyor?
Ben CHP'li değilim. Türkiye'de yaşayan bir Türk vatandaşım. CHP'nin yaptığını savundum mu? Lütfen aktrollük yapmayın. Azıcık mantık kullanın yoksa sizi de "aptal olduğunu düşündüğüm" insan kategorisine alacağım. AKP'nin yanlışını söylediğim için CHP'li oluyorum 🤣🤣

O, AKP'nin yaptığı şey yüzünden yüz binlerce can gitti farkındasın değil mi?

Ülkeyi CHP yönetiyor sanki 😂 asıl akpnin yaptığı kabul edilemez şeyleri CHP nin hatalarını söyleyerek kapatmaya çalışıyorsunuz. Size göre 20 yıldır CHP yönetiyor ülkeyi. Makarnayı azaltın protein alın biraz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı