Millî eğitim bakanı: Vaka artışından bağımsız olarak okulları açık tutma ilke kararımız var

Bağıra bağıra söylemek istiyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ulan ziya yaktın gene bizi...

1616514601064.png

Ne söyledim, ne söyledim ki okulu açtın gittin?
Be vicdansız, be insafsızın kızı be mili eğitim!
İnsan bir şey söyler.
Gitmek dedin gitmedik mi?
Okula boyun eğmedik mi?
Bütün sosyal huyları, hatta sıcak yatağı senin için terk etmedik mi?

YKS inan ki çalışamadım bile. Mezuna bıraktım.

LGS geldiğinde TYT-AYT sınav sistemi gelmişti. Seneye de LGS'ye giren tayfa sınava girecek ve sınav sistemi %99 değişecek. Buna ek olarak yeni nesil soru tarzı LGS ile geldiği için seneye sınav daha zor olacak.

Şimdiden çalışıp bir yer tutturmanı öneririm. 2 yıllık da olsa git. 2. yılın sonunda 4 yıla tamamlama imkanın da olur. Hem sen meslek liseliydin sanırım. M.T.O.K. ibareli bölümleri seçip ek puan alabilirsin.

LGS geldiğinde TYT-AYT sınav sistemi gelmişti. Seneye de LGS'ye giren tayfa sınava girecek ve sınav sistemi %99 değişecek. Buna ek olarak yeni nesil soru tarzı LGS ile geldiği için seneye sınav daha zor olacak.

Şimdiden çalışıp bir yer tutturmanı öneririm. 2 yıllık da olsa git. 2. yılın sonunda 4 yıla tamamlama imkanın da olur. Hem sen meslek liseliydin sanırım. M. T. O. K. İbareli bölümleri seçip ek puan alabilirsin.

İş işten geçtim hocam. Baksanıza, yazı gelmiş. Şimdi 2. dönem sınavları ile cebelleşme başlıyor. Yarından itibaren. Evet ben de meslek liseliyim.

İş işten geçtim hocam. Baksanıza, yazı gelmiş. Şimdi 2. dönem sınavları ile cebelleşme başlıyor. Yarından itibaren. Evet ben de meslek liseliyim.

Sağlık olsun diyelim. O zaman bu yıl OBP'yi sağlama almaya bakın. Seneye sistem değişmez inşallah. Bu arada YKS başvurusunu yapmış mıydınız? Yaptıysanız girip kendinizi deneyin derim. Belki beklediğinizden daha iyi geçer sınavınız.

Sağlık olsun diyelim. O zaman bu yıl OBP'yi sağlama almaya bakın. Seneye sistem değişmez inşallah. Bu arada YKS başvurusunu yapmış mıydınız? Yaptıysanız girip kendinizi deneyin derim. Belki beklediğinizden daha iyi geçer sınavınız.

Yapmadım hocam başvuru. İlk dönem ortalamam 86 küsur. Bu dönem ortalamam sağlam düşecek gibi. Her dersten en az 3 ünite var. Ve haftaya sınavlar başlıyor. Bu dönem hedefim anca 50 olsa yeter.

Geri
Yukarı