Millî eğitim bakanı: Vaka artışından bağımsız olarak okulları açık tutma ilke kararımız var

Çocuklar ölmüyorlar taşıyıcı oldukları için virüsü bulaştırıyorlar.

Hayır ölen var.

Okullar açıldığından dolayı ölen bir çocuk söyler misin bana?

İlla haberlere çıkması mı lazım? Çevremde çok duyuyorum böyle haberleri. Z kuşağının aşırı şanssız olduğunu her geçen gün daha çok anlıyorum, başka hiçbir kuşağa böyle baskı yoktu, önceden anne babalar çocuğunun ölüm riski olan yere bırakın göndermeyi yanına yaklaştırmazken şimdi "ne var siz ölmüyorsunuz" diyorlar, yazık bize.

Hayır ölen var.

İlla haberlere çıkması mı lazım? Çevremde çok duyuyorum böyle haberleri. Z kuşağının aşırı şanssız olduğunu her geçen gün daha çok anlıyorum, başka hiçbir kuşağa böyle baskı yoktu, önceden anne babalar çocuğunun ölüm riski olan yere bırakın göndermeyi yanına yaklaştırmazken şimdi "ne var siz ölmüyorsunuz" diyorlar, yazık bize.
Kaynak göstermeni istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Okulları açıyo sınav yapıyo abi!!
Ben buna ana bacı gitmez miyim abi?

Yapıldıysa göremedim ama bilmeyenler için bir bilgilendirme yapayım. Şehirler arası toplu taşıma araçlarında (YHT, Otobüs vb.) çapraz oturma sistemi de kaldırıldı. Artık eskisi gibi yan yana oturma muhabbetleri başladı yani.

Başlarda destekliyordum fakat, artık abartıldı gibi. Daha seyrek yapın ya da. 8-14 Şubat 2021'de Bursa 34,87'yi izlerken 13-19 Martta 97,14 oldu. Sadece 1 ayda 63 puan artmış. Sadece Bursa bu, Bursa. 16 milyonluk İstanbul'umuz var daha.

Başlarda destekliyordum fakat, artık abartıldı gibi. Daha seyrek yapın ya da. 8-14 Şubat 2021'de Bursa 34,87'yi izlerken 13-19 Martta 97,14 oldu. Sadece 1 ayda 63 puan artmış. Sadece Bursa bu, Bursa. 16 milyonluk İstanbul'umuz var daha.
İstanbul 63 falandı yanlış hatırlamıyorsam. Yine yanlış hatırlamıyorsam geçen 275 falan gördüm İstanbul'u. :D

Yapıldıysa göremedim ama bilmeyenler için bir bilgilendirme yapayım. Şehirler arası toplu taşıma araçlarında (yht, otobüs vb.) Çapraz oturma sistemi de kaldırıldı. Artık eskisi gibi yan yana oturma muhabbetleri başladı yani.

Ekim'den beri dershaneye metroyla gittim 1 kere bile çapraz oturma sisteminin uygulandığını görmedim. Çapraz oturma sistemini bırak vagon dolup taşıyordu iğne atsan yere düşmezdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı