Milli Eğitim Bakanlığı öğle arasında dışarı çıkmayı yasaklayan bir karar aldı mı?

• Konuyu başlatan F0WL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 357

F0WL

Decapat
Daha fazla  
Okulumda dışarı çıkmak için izin kartı gerekiyordu ve çıkabiliyordum ama şimdi WhatsApp grubuna izin kartlarının iptal edildiğini, dışarı çıkılamayacağını yazdılar ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın kararı olduğunu söylediler. Milli Eğitim Bakanlığı böyle bir karar aldı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Okulumda dışarı çıkmak için izin kartı gerekiyordu ve çıkabiliyordum ama şimdi WhatsApp grubuna izin kartlarının iptal edildiğini, dışarı çıkılamayacağını yazdılar ve milli eğitim bakanlığı'nın kararı olduğunu söylediler. Milli eğitim bakanlığı böyle bir karar aldı mı?

Hayır biz çıkabiliyoruz şayet yemek ücretsiz değilse ödeyemem gibi şeylerle gidebilirsiniz.

Aynı şey bizim okulda da olmuştu genelde velilerden şikayet gelince okul idaresi kararına ya da il mem kararına bağlı oluyor bakanlığın genel olarak öyle bir kararı yok diye biliyorum.

Öyle bir karar alınacağını sanmıyorum yemeği olmayan var kantine verecek parası olmayan var evide okula yakınsa bir zahmet izin versinler yesin öğle yemeğini.

Okulumda dışarı çıkmak için izin kartı gerekiyordu ve çıkabiliyordum ama şimdi WhatsApp grubuna izin kartlarının iptal edildiğini, dışarı çıkılamayacağını yazdılar ve milli eğitim bakanlığı'nın kararı olduğunu söylediler. Milli eğitim bakanlığı böyle bir karar aldı mı?

Biz teneffüslerde bile çıkabiliyoruz öyle bir yasaklama olacağını sanmıyorum.

Evi yakın olup çıkmak isteyenler veli imzasıyla çıkış izni alabiliyor. Evi yakın olmayanlar velisi izin verse de izin verilmiyor. (Adana'da bir lise)

Geri
Yukarı