Milli Eğitim Bakanlığı'nın amacı ne?

Öğrencileri test edelim de hastalık kapsalar da olur mantığındalar sanırım.

Yanlış anlaşılmasın sınavların yapılmak istenmesi normal fakat zamanlama çok yanlış. Aşı daha yeni uygulanmaya başladı ne bu acele?
Bu dönem de sınavın hiç bir bahanesi olmaz, olamaz. Ne verdin, öğrettin de? Ne istiyorsun ? Erişemeyen, EBA gibi sürekli çöken bir yerden sözde eğitim gördük. Ne güzel eğitim ama. Hiç bir şey bilmiyorum. Kitap olmasa şuan bildiğim 1,2,3 parça bir şeyi bile bilemeyeceğim. Ve daha hiç bir şey olmamış gibi. Son gaz açıklama yapmaması, görmemezlikten gelmesi. Daha da kötüsü sınıfta kalma olması. Yani ciddi, ciddi. Sanki hiç salgın yok, herkes tüm dönem okul da yüz yüze eğitim gördü. Gibi sınav yapmaya taktı.

Öncelikle dediğini anlamadım fakat karantinada interneti olmayanlar ders çalışamadı dostum :D

Bizde Online aldık dersleri bir de bizde kaynak sadece hoca ders kitabı ve konu anlatımlı kitap yoktu. Bence sızlanmak yerine çalışırsanız başarı elde edersiniz. Karantinada Valorant, CS, LoL ama sınava hayır bu saçma.

Biz de online aldık dersleri. Bir de bizde kaynak sadece hoca ders kitabı ve konu anlatımlı kitap yoktu. Bence sızlanmak yerine çalışırsanız başarı elde edersiniz. Karantinada Valorant, CS, LoL ama sınava hayır bu saçma.
Dostum, üniversitelerin online eğitimini ben biliyorum. Gerçek online eğitim, üniversitelerin eğitimi.

Yoksa git bir lise, ortaokul online dersine gir. İçler acısı bir durum var.

Akademisyenler, bilgisayar ve internet işinden anlıyor. Sistemi oturtmuşlar.

Benim fizik öğretmenimin mikrofonundaki cızırtıyı hayal bile edemezsin. En fazla 10 dakika dayanabildim, kapattım sonra.
Sadece küçük bir örnek. Yoksa matematik öğretmenimin 320X140P yayın yapmasına ne demeli peki?

Bilgi sahibi olmadığınız konularda, fikrinizi direkt olarak sunmayın. Hele ki online eğitim sadece üniversitelere verilmiyorken.

Son düzenleme:
Bizde Online aldık dersleri bir de bizde kaynak sadece hoca ders kitabı ve konu anlatımlı kitap yoktu. Bence sızlanmak yerine çalışırsanız başarı elde edersiniz. Karantinada Valorant, CS, LoL ama sınava hayır bu saçma.

Herkesin interneti yok dostum. İnterneti olmayanlar sadece kitaplar ile yetindi buna ne diyeceksin?

Canımızın değeri yok. Ne kadar çalışsam da anlayamıyorum bazı konuları. Ne diyeyim yani, kobay mıyız; öğrenci mi belli değil.

Eki Görüntüle 888164

Bizim 1. dönem 1. sınavlar 15 Mart'ta bitiyor. Üstüne sadece 2 hafta verip diğer tüm konulara çalıştırmak + Mart ayında üçüncü dalga diyor televizyonda bilim kurulu profesörleri. Bu kararlar bilim kurulundan geçmiyor mu, ne saçmalık kardeşim? Bu böyle öldürecek misiniz bizi?
Kendileride bilmiyorki ne yaptıklarını. Sırf sınav olalım diye aradan çıkartmaya çalışıyorlar.

Dostum, üniversitelerin Online eğitimini ben biliyorum. Gerçek Online eğitim, üniversitelerin eğitimi.

Yoksa git bir lise, ortaokul Online dersine gir. İçler acısı bir durum var.

Akademisyenler, bilgisayar ve internet işinden anlıyor. Sistemi oturtmuşlar.

Benim fizik öğretmenimin mikrofonundaki cızırtıyı hayal bile edemezsin. En fazla 10 dakika dayanabildim, kapattım sonra.
Sadece küçük bir örnek. Yoksa matematik öğretmenimin 320x140P yayın yapmasına ne demeli peki?

Bilgi sahibi olmadığınız konularda, fikrinizi direkt olarak sunmayın. Hele ki Online eğitim sadece üniversitelere verilmiyorken.

Yapan yapıyorsa sızlanıcağınıza ders çalışın yok sınav iptal olsun. Bizde ders çökmüyor sanki. Sen 15 yaşında üniversite eğitimini biliyorsun 2. senesini dolduran ben bilmiyorum evet bende daha küçük olup benden daha deneyimlisini ilk defa gördüm. Oyun oynamak yerine iki kitap alıp ders çalışsanız bunlar konuşulmazdı. Bize anatomi kurulunda not verip sınav olacaksınız dediler 2 aylık kurulda ders anlatılmadı biz ağlamadık çalışıp girdik. Bizim hocalar hasatanede çalışıyor korona olup ders dinleyemediğimiz bile oldu. Üniversiteye başla lisenin ne kadar kolay olduğunu anlarsın iki yazılı sınav YKS'de belki 1 puan bile etkilemez, gidip eğitim bakanını linçliyorsunuz ne yapsın herkes istediği okula sınavsız girsin isterseniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı