Milli eğitimin amacı ne?

• Konuyu başlatan 166770
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 101
  • Görüntüleme 5B
İnsanların ölmesi hoşuma gitmez ama bu nesilden pek hoşlanmıyorum.
15'ime girdim. Astım hastasıyım, kapalı ortamlarda nefes darlığı çekiyorum. Okula gitmemem gerekirken zorla gidiyorum, notlarım üniversite sınavıma etki edecek çünkü. Maske taktığımda midem bulanıyor, bu yüzden olabildiğince az dışarı çıkmaya çalışıyorum. Okulda da bazı maymunlar ne mesafeye, ne kurallara dikkat ediyor, kendilerini ve daha çok beni tehlikeye atıyorlar. Geleceğe yönelik hedeflerim var, hava araçlarıyla ilgileniyorum. Teknofest'e katılacağım bu sene, okulumu temsil etmek istiyorum. Belki ülkeme de yararım dokunur, hiç bilmiyorum. Ve benim gibi olan birçok kişi var, çok ağırbaşlı ve olgun insanlar. Tüm Z kuşağını bu şekilde ele almanız çok yanlış, hoşlanmadığınız için ölecek değiller. Düşünce yapınızın bir an önce değişmesi dileğiyle...

İyi ki varsın hocam vallahi :D. Sen de olmasan kime güleceğim.
Rica ederim, ne demek :D Ben de kahkaha atıyorum ara sıra...

1EB81513-A92D-4DA8-B6D8-421BA4FEE333.jpeg82555FDB-AE59-4AE2-B90B-66FA58AF02F1.jpeg
ADFE9BA4-69A3-4D6A-A1DE-FE633589D29E.jpeg

Ziya Selçuk hep İlkokul ve Ortaokul üzerinden konuşuyor artık cidden Liselileri YÖK falan kontrol ediyor diye düşünmeye başladım. Dün yayını izlediyseniz fark edersiniz sürekli ilkokul ve ortaokul ön planda. Tamam onlarda önemli fakat liseliler çok arka planda değil mi? Üstelik hadi okullar tamam ama biz otobüs ile yolculuk yapıyoruz. Otobüsler tıklım tıklım dolmuşlara girmiyorum bile içerisi insandan gözükmüyor. Adamlar soru soruyor Ziya Selçuk gidiyor ilk ve ortaokulları örnek veriyor.

Bu arada sınavların olmasını istemeyip kafelerde dolanan kesimden değilim. Sınavlar olsun, olsun da maske takan yok sosyal mesafe yok...

Astım hastasıyım, kapalı ortamlarda nefes darlığı çekiyorum. Okula gitmemem gerekirken zorla gidiyorum, notlarım üniversite sınavıma etki edecek çünkü. Maske taktığımda midem bulanıyor, bu yüzden olabildiğince az dışarı çıkmaya çalışıyorum. Okulda da bazı maymunlar ne mesafeye, ne kurallara dikkat ediyor, kendilerini ve daha çok beni tehlikeye atıyorlar. Geleceğe yönelik hedeflerim var, hava araçlarıyla ilgileniyorum. Teknofest'e katılacağım bu sene, okulumu temsil etmek istiyorum. Belki ülkeme de yararım dokunur, hiç bilmiyorum. Ve benim gibi olan birçok kişi var, çok ağırbaşlı ve olgun insanlar. Tüm Z kuşağını bu şekilde ele almanız çok yanlış, hoşlanmadığınız için ölecek değiller. Düşünce yapınızın bir an önce değişmesi dileğiyle...

Rica ederim, ne demek :D ben de kahkaha atıyorum ara sıra...

Umarım katılırsın kardeşim.

Geri
Yukarı