Milli Gururumuz Oyalı

21Kıray

Hectopat
Daha fazla  
Bizde NASA, bizde CERN olacağız. Bizim; amerikalılar'dan, almanlardan, ''isviçreli bilim adamlarından'' bir farkımız yok! Onlarda analarının karnından bu şekilde doğmadılar! Bizde bilimde çığır açacağız Türk milleti olarak evellallah! Çünkü bilim bir Oyalı'mız var! Bu ve diğer gelişmeler milletimizin, bilimde açacağı gelişmelerin teminatıdır! Bizde onlar gibi olacağız! Oyalı, Türkiye'nin ilk klonlanmış canlı hayvanıdır. Oyalı için: Oyalı - Vikipedi

Son düzenleyen: Moderatör:
Görürsem söylerim...
Senin gibi düşünenler oldukça daha çok gerileriz, kafalarınızın içinde ne varda böyle saçma fikirler ortaya atıyorsunuz şaşırıyorum. Senin dediğin gibi yapılarak ancak ileride senin gibi boş boş konuşan nesiller olucak. Yazık o gelişemeyen fikirlerine.

Hello Esâs boş boşçu sensin. Bizim milletimiz domuzu linç eden, bilim yarışmasında okunmuş fasülyeyi birinci seçen darwin'in kitaplarını yasaklayan bir ülke. Elbette ülkemizde iyi mucitler olacak olmalı da. Ancak büyük çoğunluğu beyin göçü yapacak. Benimle tartışmak istiyorsan önce konuşmasını bilmen lazım. Seviyesizliğin lüzumu yok!

Son düzenleyen: Moderatör:
Hello Esâs boş boşçu sensin. Bizim milletimiz domuzu linç eden, bilim yarışmasında okunmuş fasülyeyi birinci seçen darwin'in kitaplarını yasaklayan bir ülke. Elbette ülkemizde iyi mucitler olacak olmalı da. Ancak büyük çoğunluğu beyin göçü yapacak. Benimle tartışmak istiyorsan önce konuşmasını bilmen lazım. Seviyesizliğin lüzumu yok!
Evet aynen. Herkes senin gibi yaparsa daha çok okunmuş fasulye seçerler. Uzatmak istemiyorum yazacağım çok şey var ama sevdiğim bir yerden gitmek istemezdim ki hiç, o yüzden boşverin haklısın sen ileride bir sürü küçük küçük fasulyelerimiz olucaktı belkide..

Orman ve Su işleri Bakanı çıkıp diyor, biz NASA'dan daha iyiyiz, NASA'da kim diye söylüyor. Bunu söyleyen bir bakandan şimdi de hayvan klonladık diye büyük bir başarı demek cahillik göstergesidir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı