Milyon Fest Fethiye iptal edildi

Milyon Fest iyi hoş, kamp etkinliğiyle çevre lokantanın, oyun salonlarının gelirlerine artış sağlayan bi etkinlik ama kitlesi rezalet. Ben gençlere uyuşturucuya özendirdiğini düşünüyorum. Arsuz'daki festivale gittim, tanımadığı insanlara aşırı saçma bir şekilde sarkıntılık... bir sürü ahlâka sığmayan hareket.
İnsanlar neden müziğin değil de ortamın ön planda olduğu sözde konsere bu kadar esirtiyor anlamadım. İlk ve son gidişimdi.

İptal gerekçesine bakın. Ekolojik dengeye zarar verillebilirmiş de... Şimdi bir şey derdim ama neyse. Bu adamlar bu ülkenin başına hem bela, hem de yobaz bir zihniyet.

fethiyekym.jpg

Milyon Fest iyi hoş, kamp etkinliğiyle çevre lokantanın, oyun salonlarının gelirlerine artış sağlayan bir etkinlik ama kitlesi rezalet. Ben gençlere uyuşturucuya özendirdiğini düşünüyorum. Arsuz'daki festivale gittim, tanımadığı insanlara aşırı saçma bir şekilde sarkıntılık... bir sürü ahlâka sığmayan hareket.
İnsanlar neden müziğin değil de ortamın ön planda olduğu sözde konsere bu kadar esirtiyor anlamadım. İlk ve son gidişimdi.
O süper süper muhafazakar yaşam biçimini empoze etmek uğruna insanların özgürlüğüne ket vuruyorlar. Kararın savunulacak hiçbir tarafı yok.

Milyon Fest iyi hoş, kamp etkinliğiyle çevre lokantanın, oyun salonlarının gelirlerine artış sağlayan bi etkinlik ama kitlesi rezalet. Ben gençlere uyuşturucuya özendirdiğini düşünüyorum. Arsuz'daki festivale gittim, tanımadığı insanlara aşırı saçma bir şekilde sarkıntılık... bir sürü ahlâka sığmayan hareket.
Hükümet bu amaçla engellemiyor ki, sorun bu, bizi düşündüğünden değil yani.

Hükümet bu amaçla engellemiyor ki, sorun bu, bizi düşündüğünden değil yani.
O gerekçelerle engellenmiş olması da savunulacak bir şey değil. Suç teşkil eden eylemlerde bulunanlar varsa tespit edersin ve dışarı atarsın, bunun çözümü budur. Uyuşturucuya özendiriyorlar, sarkıntılık yapıyorlar her türlü ahlaksızlıkta bulunuyorlar diyerek yasaklanmaz bu.

O gerekçelerle engellenmiş olması da savunulacak bir şey değil. Suç teşkil eden eylemlerde bulunanlar varsa tespit edersin ve dışarı atarsın, bunun çözümü budur. Uyuşturucuya özendiriyorlar, sarkıntılık yapıyorlar her türlü ahlaksızlıkta bulunuyorlar diyerek yasaklanmaz bu.
Dostum sen iyi misin? Buna 18 yaş altı dahil olmak üzere orada ayık kafa gezen yok. Adam hangi birini atsın?

Dostum sen iyi misin? Buna 18 yaş altı dahil olmak üzere orada ayık kafa gezen yok. Adam hangi birini atsın?
Güvenliğin işi belli. Eğer önlemler yetersizse yeni önlemler alınır ve artırılır. İş hiçbir şekilde yasaklama boyutuna getirilemez. Bunca yıldır özgürlük nedir bilmemiş, yasakçı zihniyetin avucu içerisinde kapalı kalmış milletiz, yeter artık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı