Mimarlık için 50 bin TL laptop önerisi

red.dawn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhaba, mimarlık ve render işleri için bir laptop bakıyorum. Bütçem maksimum 50 bin lira.

Bu laptopu düşündüm ama sizin düşünceniz nedir? Bunu mu alayım yoksa başka önereceğiniz model var mı? Ayrıca 50 bin liraya kadar masaüstü toplayabiliyorsak o önerilere de açığım monitörle birlikte.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Merhaba, mimarlık ve render işleri için bir laptop bakıyorum. Bütçem maksimum 50 bin lira.

Bu laptopu düşündüm ama sizin düşünceniz nedir? Bunu mu alayım yoksa başka önereceğiniz model var mı? Ayrıca 50 bin liraya kadar masaüstü toplayabiliyorsak o önerilere de açığım monitörle birlikte.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Bu.
Çıkabilirseniz.

Bütçe çıkarsa atılan Helios daha iyi olur.

Bu.
Çıkabilirseniz.

Bütçe çıkarsa atılan Helios daha iyi olur.

Hocam 16 gb ram ve depolama alanının az olması kafamı karıştırdı. Birde ekran boyutu olarak 1.3 inch bir fark var sanırım çok fark eder mi?

Arttırma işini nasıl yapacağım Acer ile iletişime geçip laptopu onlara mı yollayacağım hocam bir de çok fiyat farkı çıkar mı ki.

O kadar değil. Aslında çk kolay bir iş. Arka kapağı çıkartıp RAM bölümünden RAM'leri çıkartıp yeni RAM'leri takacaksınız. M.2 bölümüne de aynı şey uygulayacaksınız.

O kadar değil. Aslında çk kolay bir iş. Arka kapağı çıkartıp RAM bölümünden RAM'leri çıkartıp yeni RAM'leri takacaksınız. M.2 bölümüne de aynı şey uygulayacaksınız.
anladım hocam şu daha uygun değil midir benim düşünceme

mantıklı mı bunu almak ram direkt hazır halde ssd'yi de hallederim artık.

birde acer markasını hiç bilmiyorum render oyun işlerinde sizce karşılar mı ihtiyacımı monsterdan daha iyi bir performans verir mi dersiniz?

Geri
Yukarı