Minecraft 1.19'da iyi FPS almak için ne yapmalı?

EmiRKaaN0809

Decapat
Daha fazla  
Selam. Biliyorum Minecraft düşük sistem isteyen bir oyun ancak ben yine de son performansı almak istiyorum. Çünkü yayınlarımda Minecraft oynuyorum son zamanlarda 1.19 sürümüyle Minecraft bilgisayarları iyice zorlamaya başladı. Önerebileceğeniz oyun içi oyun dışı ayarlar var mı? Kaynak paketi önermeyin çünkü yayında insanlara oyun sunduğum için kötü gözüksün istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Biliyorum Minecraft düşük sistem isteyen bir oyun ancak ben yine de son performansı almak istiyorum. Çünkü yayınlarımda Minecraft oynuyorum son zamanlarda 1.19 sürümüyle Minecraft bilgisayarları iyice zorlamaya başladı. Önerebileceğeniz oyun içi oyun dışı ayarlar var mı? Kaynak paketi önermeyin çünkü yayında insanlara oyun sunduğum için kötü gözüksün istemiyorum.
OptiFine olabilir.

Chunku 6'ya düşürün, OptiFine kurun, minimap düzeyini düşürün, kenar yumuşatmasını kapatın.

ayarları düşükte oynayın simülasyon uzaklığı görüş uzaklığını en aza çekin. ben her ikisini 8 de oynuyorum bilgisayarım 4gb ram ve çok fazla zorlanıyor eski sürümlerde çok rahat çalışıyordu

Geri
Yukarı