Minecraft 1.20.1 kaynak paketleri Optifine olmayınca çalışmıyor

Yunus EmreTR

Picopat
Daha fazla  
Selam. Minecraft 1.20.1'de kaynak paketleri Optifine olmayınca bozuk oluyor. Neden Optifine olmadan oynuyorsun diyecek olursanız Optifine'dan çok daha iyi performans modları var ve Optifine olunca onları yükleyemiyorum.

Optifine olunca/olmayınca
Base Profile Screenshot 2024.03.29 - 20.48.02.62.png
Base Profile Screenshot 2024.03.29 - 20.49.00.16.png

Optifine+Force denediniz mi?

Evet ama Optifine olunca diğer perforamns modları yüklenmiyor. Yani yükleniyorda oyun açılmıyor. Baya bi' mod yükleyeceğim ondan dolayı daha iyi performans modlarına ihtiyacım var.
Hayır onu kastetmiyorum Optifine ile beraber Forge kurarsan hem mod yüklersin hemde performans ayarlarını yaparsın

Evet ama Optifine olunca diğer perforamns modları yüklenmiyor. Yani yükleniyorda oyun açılmıyor. Baya bi' mod yükleyeceğim ondan dolayı daha iyi performans modlarına ihtiyacım var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video işini görebilir

Hayır onu kastetmiyorum OptiFine ile beraber Forge kurarsan hem mod yüklersin hem de performans ayarlarını yaparsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video işini görebilir.

Eyvallah.

Ben kurayım. Eğer olursa çözüldü atarım.

Olmadı. Optfine başka performans modu kurmama izin vermiyor, oyundan atıyor.

Neyse canın sağ olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eyvallah.

Ben kurayım. Eğer olursa çözüldü atarım.

Olmadı. Optfine başka performans modu kurmama izin vermiyor, oyundan atıyor.

Neyse canın sağ olsun.
Özür dilerim sanırsam sen farklı optifine'dan fakrlı performans modu kurmak istemişsin, onunla ilgili pek bilgim yok ama ya farklı Texture Pack deneyebilirsin yada bence Optifine işini görür

Yeni konular

Geri
Yukarı