Minecraft 1.5.2'de Herobrine Var Mı?

Çoğu izlediğim Herobrine videolarında ineklerin beyaz gözü olduğunu gördüm fakat sandıktan eşya çaldığını görmedim. Uzun çığlık minecraft'ın kendisinde olan bir şey Piramit de normalde var olan bir şey beyaz gözlü inekler Herobrine'nin gözcüleri olduğunu duymuştum. :D

Herobrine Notch'un ölen kardeşi diye adlandırılan bir karakterdir. Tamamen kafadan sıkmadır. Saçma bir moddur sadece yani minecraft ın kendisinde yoktur. Ve son olarak her minecraft güncellemesinde güncelleme ekranında "Deleted Herobrine" yazdığına bakmayı o sadece Mojang ın yaptığı trollüktür.
Bu arada "Deleted Herobrine"değil"Removed Herobrine"yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Minecraft kaç kere "Herobrine eklenmemiştir" gibi şeyler yazıyor güncellemelere. O kadar süredir oynuyorum hiçbir zaman görmedim. Sizin gördüğünüz şey ise piramit. Eğer herobrine gören varsa anlatsın nasıl olduğunu resim çeksin falan. Mod kurmamışsınızdır inşallah. :D

Herobrine Minecraft'ın ilk sürümlerinde yani Alpha ve Beta sürümlerinde çıktığı iddia ediliyor bir anda mağarada belirip siz madencilik yaparken kazdığınız madenleri çalıyor sizi korkutmak için türlü oyunlar oynuyor. Herobrine sizi her yerde izliyor odun topladığınızda sinsice arkanızda beliriyor Herobrine'ın her sürümde olduğu söyleniyor. Herobrine'nin Minecraft'ın yapımcısı Notch tarafından adı Brine olan kardeşinin anısına yaptığı söyleniyor. 11. Diski çaldığınız zaman Herobrine belli olduğu söylenir. Ancak Herobrine lakaplı bir internet korsanı oyuna sızarak bu karakteri oyunun her güncellenen versiyonuna dahil etmiştir. Herobrine en çok barışçıl modda yani "Peaceful" adlı zorluk seviyesinde daha çok belirir kendiliğinden orman yangınları, TNT patlamaları ve benzeri şeyler olursa bunun Herobrine belirtisi olduğu söylenmektedir. Herobrine ilerki sürümlere bug kontrol edici olarak eklenmiştir. Yeni versiyonlarda "Removed Herobrine" yazıyordu Ancak Herobrine oyundan kaldırılmamıştı ve dahada vahşileşmişti bu olayı Notch'a soranlar hayır cevabını alıyorlardı. Ama kendimizde Herobrine olup multiplayer oyuncularını korkutabiliyoruz.
Oyunun nick kısmına Herobrine yazarak oyuna girdiğimizde kendimizi Herobrine görünüşlü görüyoruz.

Yazım yanlışım olabilir Moderatörlere sesleniyorum ceza vermeyin çünkü doğru yazmak için elimden geleni yaptım.

Bu arada oyunda çıkan korkunç sesler herobrinenin sesimi? birde 1.15.2 sürümünden herobrine çıkma ihtimali kaç?

Son düzenleme:
Şu ana kadar bu karakterin gerçek olduğuna dair hiçbir kanıt görmedim. Öyle olsaydı eski sürümleri oynayıp kanıt gösteren olurdu ama internette dolaşan videoların hepsinin sahte olduğu belli oluyor.

Arkadaşlar Minecraft 1.5.2 oynuyorum. Nedeni sonra ki sürümlerle pek farkı olmaması. Çölde gezerken bir kale buldum kum taşından yapılmış. Dışarıda 2 tane kaleye bağlı kule vardı üstünde turuncu yünler vardı. İçinde ortada yünlerden yapılmış bir halı vardı. Resim atamıyorum çünkü oyuna girmeye bile çok korkuyorum. Buraya taşındım işte bayağı bir yerleştim buraya. Sonrada arkadaşım bana orasının herobrine evi olduğunu söyledi. Tabi bende öyle olsa bile herobrine oyundan kaldırıldı diye düşündüm. Bugün daha doğrusu hemen önce oyuna girdim. Bembeyaz gözlü inekler gördüm herhalde oyun hatası dedim. Eve girdim ve çığlık müziği gibi bir efekt çaldı. Hani Minecraft'ın korkunç efektleri var onlardan fakat çığlık sesi gibi. Ama bu efekt çok uzun süre çaldı ben çok korktum. Sonra sandıklara baktım hepsi boştu. Oyunu kapattım çok korkuyorum kesinlikle daha Minecraft oynamam.

Fakat meraklandığım şey herobrine var mı? Yemin ediyorum ki mod falan yüklemedim. Şu an resim atmak için oyuna girmeye çalışıyorum ama çok korkuyorum. Herobrine'ı tam olarak görmedim fakat beyaz gözlü inek gördüm, uzunca bir çığlık efekti duydum evin içine girince. Ve en önemlisi tüm sandıklar boştu.

Orada disk 11 açarsan tepeye yıldırım düşüyor ve bir sandık bırakıyor içinde herobrineden 50 sayfalık bir not var sonra suda gizli bir patika çıkıyor 1.16.1 sürümünde nether ve end e gidersen görmen mümkün olabilir bug varsa çıkıyor ama oyunun çöküyor göremiyorsun 1.15.2'de optifie veya Forge'de yok (reklam yapmak istemiyorum ama tlauncher da belli herobrine dosyalırı yüklenmiyor (sebebi insanları korkumamak)) ne kadar zorlarsan zorla olmaz 1.6.0 OptiFine ve Forge'de gözükür disk 11 açılırsa disk 12 disk 11'den de korkuç oyun dosyalarında var ama gizli öğe olarak sadece Windows'da 8.1 ve üstü olusa görebilirsin 8.1 altında var ama hasar görmüş veya hatalı dosya hatasıyla açmaz her sürümde görmenin yolu barışçılda F3'e bas çizgiler tavan yaparsa yakınında demek ya da karanlık mağara ışıksız ev vb yerlerde açarsan dibine girer sonra uzaklaşır.

Yeni konular

Geri
Yukarı