Minecraft 2 GB RAM 1 GB ekran kartı için yeterli mi?

İşletim sistemi
Windows 10
Şimdi Dual Boot yapmayı bilmiyordur. Direk siler her şeyi sonra kim suçlu olacak tabii ki ben.
Bir Linux distrosu indiricek ama desktop olanlardan. Sonra Windows üzerinden disk bölümü ayıracak. Rufus kullanarak USB hazırlayacak sonra USByi BIOS üzerinden açıcak. Direk çalıştırma bölümünden kurmak daha kolay kurulum ilerledikçe Windows'un yanına kur yazıyor zaten.

Bir Linux distrosu indirecek ama desktop olanlardan. Sonra Windows üzerinden disk bölümü ayıracak. Rufus kullanarak USB hazırlayacak sonra USB'yi BIOS üzerinden açıcak. Direk çalıştırma bölümünden kurmak daha kolay kurulum ilerledikçe Windows'un yanına kur yazıyor zaten.

Bizde biliyoruz ama bilmeyenler var.

Kardeş aklımda da bir Mali güç var bizimizde he şey diyebilirsin çok ucuz falanda bu konuda bende babamı ikna etmem lazım sende beni anla bende elimdeki imkanlara oyun oynamaya çalışıyorum.

Biliyorum RAM'ler çok uçuk fiyattalar zaten (bana göre)
Bende aynı yollardan geçtim, PC aldırtana kadar canım çıktı, çokda bir şey alamadım.
Tek çare o zaman eski sürümlerde oynamak olacak.

kardeş aklımda da bi mali güç var bizimizde he şey diyebilirsin çok ucuz filanda bu konuda bende babamı ikna etmem lazım sende beni anla bende elimdeki imkanlara oyun oynamaya çalışıyorum
En iyi çözüm Linux kurmak olabilir hem daha yüksek FPS veriyor Windows'a göre. Windows'un yanına Linux kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı