Minecraft almak için hangi site daha güvenilirdir?

@Coffee Lake isimli kişinin dediğini sakın yapmayın. O indireceğiniz program korsan Minecraftla aynı nitelikte ve İçerisinde virüs barındırıyor olabilir.

Söylemiştim. 78 Tl olan ikinci el oluyor. 184 Tl olan ise sıfır yani kullanılmamış hesaptır. Ucuz Minecraft satan siteler bilgilendirme olarak yazarlar. İkinci el hesap olduğu için ucuz diye. En iyisi 184 Tl olanı almak en azından hesabın patlamaz boşuna almış olmazsın.
Alakası bile yok ikisi de orijinal Microsoft sitesidir. Bilmiyorsanız yanlış bilgilendirmeyiniz.
Arkadaş o alıntıda aşağıdaki mesaja cevap verdi. Alıntıdaki linklere bakabilirsiniz:

Aşağıdaki linklerden alırsan hiçbir problem yaşamazsın.

Java Edition:

Windows 10 Edition:

Son düzenleme:
@Coffee Lake isimli kişinin dediğini sakın yapmayın. O indireceğiniz program korsan Minecraftla aynı nitelikte ve İçerisinde virüs barındırıyor olabilir.

Alakası bile yok ikisi de orijinal Microsoft sitesidir. Bilmiyorsanız yanlış bilgilendirmeyiniz.
Arkadaş o alıntıda aşağıdami mesaja cevap verdi. Alıntıdaki linklere bakabilirsiniz.

Arkadaş o alıntıda aşağıdami mesaja cevap verdi. Alıntıdaki linklere bakabilirsiniz.
Ben 78 Liraya ikinci el satanlardan bahsediyorum sizin verdiğiniz siteyi görmedim kusura bakmayın çünkü bu fiyata ikinci el satanlarda var Elmas hesap diye falan.

Ben 78 Liraya ikinci el satanlardan bahsediyorum sizin verdiğiniz siteyi görmedim kusura bakmayın çünkü bu fiyata ikinci el satanlarda var Elmas hesap diye falan.
Önemli değil siz kusura bakmayın. Küçük bir yanlış anlaşılma.

GGPrem kullandım ben altın aldım biraz zeka ve kıvraklıkla herşeyini üstüme yaptım tabii biraz şans meselesi ama en sağlamı GGPrem.

Geri
Yukarı