Minecraft almaya değer mi?

@Silinen üye Game Pass'ten oynamak en mantıklısı, ayda 30 TL'ye hem Minecraft'ı hem de EA Play kütüphanesi dahil bir sürü oyuna erişim sağlayabilirsin.

Diğer oyunları oynayabilir miyim bilmiyorum.
Ayda 30 lira vererek onlarca oyun oynayabiliyorsunuz bu oyunları satın almak tahminimce 2500 TL'den fazla tutar

Sıkıntı o oyunlara sistem yeticek mi.

Sadece Minecraft oynayacaksanız Gamepass mantıksız. Eğer bütçeniz varsa minecraft.net üzerinden alınabilir. Daha önce konu açanı, bu yüzden uyarı falan yiyeni görmedim o yüzden yazıyorum. Premium'u ucuza satan yerler oluyor. Bakabilirsin.

Sadece Minecraft oynayacaksanız Game Pass mantıksız. Eğer bütçeniz varsa minecraft.net üzerinden alınabilir. Daha önce konu açanı, bu yüzden uyarı falan yiyeni görmedim o yüzden yazıyorum. Premium'u ucuza satan yerler oluyor. Bakabilirsin.

Zaten benim baktığım yer ucuz biraz o yüzden 260TL.

Sisteminiz nasıl?

Laptop Excalibur'un
Windows arama çubuğuna dxdiag yazarak bize açılan sekmeden "sistem" ve "ekran" kısmının fotoğrafını atar mısın?
Laptop Excalibur'un

Windows arama çubuğuna DxDiag yazarak bize açılan sekmeden "sistem" ve "ekran" kısmının fotoğrafını atar mısın?

Ekranı bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sekmede ilk iki kutucuk hocam. DirectX Tanı Aracının altında bulunuyor. @Silinen üye

Screen Shot 2022-01-01 at 22.33.33.png

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (123).png
    Ekran Görüntüsü (123).png
    42,2 KB · Görüntüleme: 71

Geri
Yukarı