Minecraft bazı yerler kendini chunk boyunca kopyalıyor

LittleWarlocc

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2023-03-01_16.24.45.png

Oyun bu şekilde oluyor ve bazı yerler kendini chunk boyunca kopyalıyor. Oraya girdiğimde sistem aşırı kasmaya başlıyor ve F5 yaptığımda karakterim görünmüyor, nasıl çözerim? 1.8 OptiFine sürümünde oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi Launcher orijinal mi?

Oyuna sahibim ama Linux üzerinde kendi Launcher'ini çalıştıramadım T*auncher ile girdim bende normalde diğer sürümlerde sorun yok ama bu sürümde sadece bu haritada sorun var.

Farklı Client'lar ile deneyin ve performance kısmındaki chunk ayarlarıyla oynayın hocam. Client-side problem gibi geldi.

Denerim hocam.

Oyuna sahibim ama Linux üzerinde kendi Launcher'ini çalıştıramadım T*auncher ile girdim bende normalde diğer sürümlerde sorun yok ama bu sürümde sadece bu haritada sorun var.

Denerim hocam.

Başka haritalarda bu Launcher ile girdiğinizde sorun olmuyor mu? Eğer böyleyse dünyada chunk hataları olmuş demek ki. Eğer dünyayı yeni bir sürüme upgrade ettiyseniz olabilir.

Başka haritalarda bu Launcher ile girdiğinizde sorun olmuyor mu? Eğer böyleyse dünyada chunk hataları olmuş demek ki. Eğer dünyayı yeni bir sürüme upgrade ettiyseniz olabilir.

Sürüm aynı ama oyunu kapa aç yaptım bir de Client'i tekrar kurdum deneyeceğim tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı