Çözüldü Minecraft Can Arttırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jeh0Ke

Decapat
Makaleler
1
Yer
Heryer
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 8100 3,6gh
MSI GTX770 2gb VRAM
16gb 2200(3600)mhz RAM
Meslek
Lise Bilgisayar Bölümü Mezunu
Oyunu mod yüklü bir şekilde oynuyorum ve can yeni gelen yaratıklar nedeni ile yetersiz kalıyor. Oyunda kalp sayısını artıran bir kod olduğunu hatırlıyorum ama ne olduğunu hatırlayamıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Oyun sürümü: 1.16.5

Çözüm
Oyunu mod yüklü bir şekilde oynuyorum ve can yeni gelen yaratıklar nedeni ile yetersiz kalıyor. Oyunda kalp sayısını artıran bir kod olduğunu hatırlıyorum ama ne olduğunu hatırlayamıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Oyun sürümü: 1.16.5
İstediğiniz şey şu videoda var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ne ara 1.16.5 çıktı ben 1.7.2 oynuyordum en son,

/Gamerule komutları var sadece konsolda diye biliyorum.
Ama oyunun yüklü olduğu dosyalardan ayar yapabilirsin diye düşünüyorum.
Golden Apple yemen gerek ekstra can veriyor.

Yalnız arkadaş kod demiş :)

Artı -2 Eksi
Yanlış bilmiyorsam kalp arttırma mevzuları plugin sayesinde oluyor. Komut değil ama bir ihtimal uğraşarak herhangi bir zırha can veren bir efekt ekleyebilirsin.

Artı -1 Eksi
İstediğiniz şey şu videoda var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Oyunu mod yüklü bir şekilde oynuyorum ve can yeni gelen yaratıklar nedeni ile yetersiz kalıyor. Oyunda kalp sayısını artıran bir kod olduğunu hatırlıyorum ama ne olduğunu hatırlayamıyorum. Oyun sürümü: 1.16.5

Hocam konuyla alakasız ama hangi modları kullanıyorsunuz merak ettim bende oyunu modlu oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı