Minecraft çocuk oyunu mu?

Peki o zaman neden birçok insan Minecraft'a çocuk oyunu diyor olabilir? Ben bile anlayamıyorum bu insanları.

Ben mesela küçükken oynardım bir daha oynamadım ama bu çocuk oyunu demek değil yaş kitlesi zaten belli oyunun ama daha çok çocuklar için içerikler var mesela Minecraft yazınca YouTube çıkan sonuçlar.

1646053549428.png

Bunun gibi belli yani.

Oynayanların çoğu çocuk olduğu için öyle diyorlar ama keyif veren bir oyun.
Ben mesela küçükken oynardım bir daha oynamadım ama bu çocuk oyunu demek değil yaş kitlesi zaten belli oyunun ama daha çok çocuklar için içerikler var mesela Minecraft yazınca YouTube çıkan sonuçlar.

Eki Görüntüle 1318649

Bunun gibi belli yani.
Kapak fotoğrafına bakarken hayatı sorguladım.

Eki Görüntüle 1318649

Bunun gibi belli yani.
Tam da bunu atacaktım. Bu videolar gerçekten hem YouTube Türkiye'nin kalitesini düşürüyor hem de Minecraft'a uzaktan bakanların kötü görmesine neden oluyor. :(

Eki Görüntüle 1318649

Bunun gibi belli yani.

Bu tarz şeyler bir oyunu çocuk oyunu yapmaz. Ama evet doğru kitle leş (özellikle TR'de). Bunun için Reddit'i vs. takip edin. Oradaki insanların yaptıklarını görün.

Çocuklar için değil sadece kitlesi biraz bozmuştu Minecraft'ın ve çogunlukla çocuklar oynuyor öyle demelerinin sebebi kitlesi ve genel oyuncu yaşlarıdır.

Merhaba arkadaşlar. Sizce Minecraft çocuk oyunu mu yoksa çocuk oyunu değil mi?

Bence Minecraft bir çocuk oyunu değil.

Çocuk oyunu değil açık ve net.
Bu tarz şeyler bir oyunu çocuk oyunu yapmaz. Ama evet doğru kitle leş (özellikle TR'de). Bunun için Reddit'i vs. takip edin. Oradaki insanların yaptıklarını görün.

Çok doğru hocam adamlar oyun içinde çalışan bilgisayar yapıyorlar bizde de anca gumball portalı gibi leş içerikler üretiliyor. Her geçen gün Bfchicken'ın değerini daha iyi anlıyorum.

Geri
Yukarı