Yeni Bir Ölüm Oyunu: Minecraft

Olayı enine boyuna anlatmaya gerek yok, bu medyanın, oyun mecrasına yaptığı yorumlardan bıktım.(Sadece Minecraft için demiyorum bütün oyunlar için diyorum) Artık eskisi gibi değil bu oyun sektörü, doksanlı yıllarda ki gibi millet artık boş vakit geçirmek eğlenmek için oynamıyor bu oyunları, devasa bir iş kolu haline geldi hatta ve hatta sizin o dandik dundik TV kanallarınızı da geçmiş durumda, siz hala eski kafayla saçma sapan oyun karalama politikanıza devam ede durun...

W
Herkese merhaba, bugün "Beyaz TV" de bir haber gördüm ve paylaşayım dedim. Bakın ben Minecraft denen oyunu fazla sevmem hatta hiç sevmem. Fakat oynamışlığım var, ama anlayamadım nasıl olur da Minecraft'ta salıncak olur? Hadi oldu diyelim "Lan zaten oyun piksel piksel" salıncak gerçekçi olmaz. Çocuk nasıl oluyor da düştü anlayamadım. Bilen arkadaşlar varsa açıklık getirirlerse sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Welcome The Turkey.

Biraz hort olacak ama bilgilendirmek istedim. Beyaz TV'de yayınlanan bu haberdeki oyundaki salıncağı yapan kişi ersin çakı'dır. Çocuk ondan görüp yapmıştır. Ersin çakı'nın takipçileri "ersin abi habere çıktın." gibi yorumlar yaptılar. Sonucunda da ersin çakı bu olayla alakalı (salıncak) hakkında video çekti. Videonun linkini veriyorum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selamün aleyküm konu hortlatanlar madem konu 1 kere hortladı bize de devam ettirmek düşer neyse son noktayı koyalım bari şahsen zevkle oynuyorum bence burada suç çocuk ve ailesinde yani oyun PEGI 3 kardeşim ya da çocuğum olsa gelir bu oyunu oynatırım en azından çizgi filmler gibi hayal dünyalarını köreltmez oturur topraktan ev yapar ne güzel olmuş derim ama şimdi suç çocukta değil de kimde adam videoya salıncak modu yazmış annesi babası gelmiş oğlum bunun yüzünden öldü yahu adam oyunda salıncak yapıyor gerçekle ne alakası var ayrıyeten çocuğun bunu ayırt edemiyorsa bu senin suçun vakti zamanında sokağa salmamışsın ki gerçekleri ve arkadaşlıkları görsün bir şeyleri ayırt edebilsin. Çocuk doğuyor veriyor telefonu çocuk zombiye dönüyor 7/24 telefon ister gördüğü her şeye inanır çocuğun algıları körelir. Özellikle beynin en aktif ve bilgiye aç olduğu o tazecik zekaları telefonla zehirlemişsiniz ne diyelim. Olanlar olmuş sizce şimdi kim suçlu?

Geri
Yukarı