Minecraft da kötlü alevden cehre 2 verir mi?

Topcuklu_Araba

Decapat
Daha fazla  
Sorum aynı yukarıdaki gibi yaklaşık yarım saattir köylünün önünde kürsü koyarak alevden çehre 2 bekliyorum ama çıkmıyor bende acaba veriyor mu ki diye düşündüm bir bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorum aynı yukarıdaki gibi yaklaşık yarım saattir köylünün önünde kürsü koyarak alevden çehre 2 bekliyorum ama çıkmıyor bende acaba veriyor mu ki diye düşündüm bir bilginiz var mı?
Çok uzun zamandır Minecraft oynamıyorum. Onun için yanlış hatırlıyor olabilirim ama alevden çehre büyüsü sadece 1 seviye. Eğer 2. seviyesi varsa çıkacaktır biraz daha denemeniz gerekebilir. Çünkü tamir falan da bazen çok zor çıkıyor köylülerden.

Çok uzun zamandır Minecraft oynamıyorum. Onun için yanlış hatırlıyor olabilirim ama alevden çehre büyüsü sadece 1 seviye.

Alevden çehre 2 diye biliyorum bende.

Evet veriyor ama biraz uzun süre sonra, eğer yeterli kitaplığın varsa büyü masasın'dan da yapabilirsin.

İyi bir bütü gelince açıkçası yok etmek istemedim ve en sonunda pes edip tamir de bastım şimdi kılıçta darbe 4 süpürücü kenar 3 ganimet 3 ve tamir var bir de bulursam alevden çehre basabilir miyim yoksa limit bu mu? Ya da sadece alevden cehre icin büyüyu sıfırlamaya değer mi?

Alevden çehre 3 diye biliyorum bende.
Eğer istemenizin özel bir nedeni yoksa kılıca alevden çehre basmak pek iyi bir şey değil. Kılıca bahsettiğimiz büyüyü basınca örneğin inek öldürdüğünüzde 5 tane biftek düşecekse 3 tane düşüyor. Aynı şey diğer canlıları öldürdüğünüzde düşen eşyalar için de geçerli.

Alevden çehre 3 diye biliyorum bende.

İyi bir bütü gelince açıkçası yok etmek istemedim ve en sonunda pes edip tamir de bastım şimdi kılıçta darbe 4 süpürücü kenar 3 ganimet 3 ve tamir var bir de bulursam alevden çehre basabilir miyim yoksa limit bu mu? Ya da sadece alevden cehre icin büyüyu sıfırlamaya değer mi?
Limit yok istediğin kadar büyü kullanabilirsin.

Eğer istemenizin özel bir nedeni yoksa kılıca alevden çehre basmak pek iyi bir şey değil. Kılıca bahsettiğimiz büyüyü basınca örneğin inek öldürdüğünüzde 5 tane biftek düşecekse 3 tane düşüyor. Aynı şey diğer canlıları öldürdüğünüzde düşen eşyalar için de geçerli.

Aslında yemek pişirme işinden kurtulmak amacım ama ganimeti azaltıyorsa bir düşünmek lazımmış teşekkürler.

Limit yok istediğin kadar büyü kullanabilirsin.

Tamamdır teşekkür ediyorum.

Hocam ben öyle bir olay yok diye biliyorum.

Tamamdır büyüyü bulum şimdiyse karar anı basmalı mıyım yoksa basmamalı mıyım?

Dosya Ekleri

• 20220630_150905.jpg
    20220630_150905.jpg
    395,6 KB · Görüntüleme: 16
Hocam ben öyle bir olay yok diye biliyorum.
Bir yerde görmüştüm ama neresi olduğunu hatırlamıyorum. YouTube'da Minecraft büyü rehberi videolarında tavsiye etmiyorlar bu büyüyü.

Tamamdır büyüyü bulum şimdiyse karar anı basmalı mıyım yoksa basmamalı mıyım?
Benim tavsiyem ufak bir sistem kurup oradan yemek işini halletmeniz. Eğer işiniz acele ise tabii ki basabilirsiniz. Sonrasında yine bir sistem kurarsınız.

Geri
Yukarı