Minecraft Discord sunucusundan dışlanmak

Sana "Yok öyle bir şey. Terapiste görün." diyenden başka ben bir şey görmüyorum?
Hayır mesajları çeviriyorum, nasıl bir hakaret ve dışlama var diye. Bir şey de yok ki mesajlarda.
-"Daha çok acıkıyorum."
-"İnsanların bacakları var" mesajına yanıt olarak "ne zamandan beri?"
-"Benim bacaklarım yok, çubuklarım var"
-"Bu noktada gülmekten koptum"
-"Ne zamandan beri?" mesajına yanıt olarak "bilmem"
-"Açlıktan ölür"
-"Bacaklarım yok, çubuklarım var" mesajına yanıt olarak "kasa ihtiyacın var"
-"İnanabilirdim"
-"Evet..."
-"Yemeği yakmak istemiyorum"
-"Bir kaç hafta" mesajına yanıt olarak "vakit israfı"
-"Bir kaç hafta" mesajına yanıt olarak "hayır, kaç saat aralıksız?"
-"Hayır. cidden sunucudan garip olduğum için yavaşça dışlandım. Hayır ya. Ben" mesajına yanıt olarak "Yok öyle bi şey. Git terapiste görün."
-"Vakit israfı" mesajına yanıt olarak "Kaybol"
-"/kill @ atmalısın hemen!"
-"Arkadaşım, 'pantolonum da kahverengi boncuklar' dediği için ban yedi"
-"Kaybol" mesajına yanıt olarak "Yapamam, takıldım kaldım burada."
3. sayfayı yazmaya üşendim ama kimse sana bir şey dememiş. Neyin kanıtı ki bu ekran görüntüleri?

Son düzenleme:
Haa bir de LGBT sözleri söyleyip benim aslında homofobik olmadığım belli. Ben LGBT'ye saygılı bir insanım.
Sana "Boş yapıyorsun. Terapiste görün." diyenden başka ben bir şey görmüyorum?
Hayır mesajları çeviriyorum, nasıl bir hakaret ve dışlama var diye. Bir şey de yok ki mesajlarda.

3. sayfayı yazmaya üşendim ama kimse sana bir şey dememiş. Neyin kanıtı ki bu ekran görüntüleri?

Onların çoğu sizi şaşırtmak için bana yardım etmenizi engellemek için yapmışlar. Onların hepsi benim geçmişte yaptıklarım hatalar.

2 gün sonra "Arap", Türk, Otizm vb. sonra "Psikiyatriye git" sözleri ile benimle dalga geçiyorlar.
Bu görsellerin hiç birinde, "Arap, Türk, otistik" vb. bir söylem yok.
Onların çoğu sizi şaşırtmak için bana yardım etmenizi engellemek için yapmışlar. Onların hepsi benim geçmişte yaptıklarım hatalar.
Bro. Ne saçmalıyorsun bilmiyorum ama adamlar kendi aralarında konuşup şakalaşmışlar. Bu mesajların seninle ilgisi olduğunu düşünüyorsan kanıtlamalısın. Daha geriden ekran görüntüsü alıp hangi mesajın, senin hangi davranış veya mesajınla dalga geçtiğini göstermelisin. Bu görsellerde bir tane seninle dalga geçen mesaj var. O da "Saçmalıyorsun/Yok öyle bi şey. Git terapiste görün.".

Bu görsellerin hiç birinde, "Arap, Türk, otistik" vb. bir söylem yok.
Buna ne diyeceksiniz?
Screenshot_20220606-195746_Discord.jpg

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı