Minecraft Discord sunucusundan dışlanmak

Hocam istenmiyorsanız sizde gidin, istenmediğiniz yerde durmak veya dalga geçilen yerde durmak size bir şey kazandırmaz, ekstradan dezavantajı olur.
Minecraft sunucusunda bulunmak istiyorsanız, başka bir sunucuya katılın.

Hocam istenmiyorsanız sizde gidin, istenmediğiniz yerde durmak veya dalga geçilen yerde durmak size bir şey kazandırmaz, ekstradan avantajı olur.
Minecraft sunucusunda bulunmak istiyorsanız, başka bir sunucuya katılın.
Mesajları okusanıza, bahsettiği gibi bir şey yok ki. Adamlar kendi arasında konuşurken konu sahibi havadan nem kapmış. :D

Mesajları okusanıza, bir şey yok ki. Adamlar kendi arasında konuşurken konu sahibi havadan nem kapmış. :D
Hocam mesajları okudum, arkadaş ile alakalı bir şey yok.
Mesaj konu ile alakalı olsun diye öyle yazdım, konuyu açan arkadaşa söylenen bir söz bende göremedim.
Dışlıyorsalar yapacak bir şey yok, sunucuya girip sizi barıştırma gibi şansım olsa yapardım ama öyle bir şansımız yok.

Bu arkadaş da katılmış onlara o da beni engellemiş.
Screenshot_20220606-200544_Discord.jpg

Bu arkadaş da katılmış onlara o da beni engellemiş.
Eki Görüntüle 1411361
Sen İngilizceyi bildiğine emin misin? Yabancı bir adama gidip öylece "Merhaba. Do you understand Turkish?" demişsin. Sonra sana bir şeyler yazmış. 2 engellenen mesaj diyor, çocuğu engellemişsin. Ne yazdığını bilmiyoruz çocuğun. Sonra sende "Benden yararlanıyorlar" demişsin. Ne alaka olduğunu bile bilmiyoruz bu mesajının. Hoş bunu çocuğu engelledikten sonra yazmışsın. İyi misin hocam sen?

Sen ingilizceyi bildiğine emin misin? Yabancı bir adama gidip öylece "merhaba. Do you understand turkish?" demişsin. Sonra sana bir şeyler yazmış. 2 engellenen mesaj diyor, çocuğu engellemişsin. Ne yazdığını bilmiyoruz çocuğun. Sonra sende "benden yararlanıyorlar" demişsin. Ne alaka olduğunu bile bilmiyoruz bu mesajının. Hoş bunu çocuğu engelledikten sonra yazmışsın. İyi misin hocam sen?

Bu mümkün değil. Engelledikten sonra mesaj gitmiyor.
Sen ingilizceyi bildiğine emin misin? Yabancı bir adama gidip öylece "merhaba. Do you understand turkish?" demişsin. Sonra sana bir şeyler yazmış. 2 engellenen mesaj diyor, çocuğu engellemişsin. Ne yazdığını bilmiyoruz çocuğun. Sonra sende "benden yararlanıyorlar" demişsin. Ne alaka olduğunu bile bilmiyoruz bu mesajının. Hoş bunu çocuğu engelledikten sonra yazmışsın. İyi misin hocam sen?

İyi değilim. 1 sene sonra ilk defa.

Bu mümkün değil. Engelledikten sonra mesaj gitmiyor.

İyi değilim. 1 sene sonra ilk defa.
Çocuk seni engelledikten sonra yazmışsın, sonra çocuğu engellemişsin. Sana ne yazmışta engellemiş seni onu bile bilmiyoruz. Fakat algıladığım tek bir şey var. Şuan burada davrandığınız gibi davranıyorduysanız, net adamlara seni dışlamaları için bahane vermişsin. Seni dışlamayan adama "Sen beni dışlıyorsun! Sen benimle dalga geçiyorsun! Sen osun, sen busun!" dersen, doğal olarak, kızacak ve seni dışlayacak. Sanki samimi arkadaşsınız da barışmaya çalışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı