Minecraft ekran kartını bozuyor mu?

RamsesJX

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar iyi günler. Bugün yabancı bir video izliyordum ve çevirebildiğim kadarıyla minecraft bildiğiniz gibi karelerden oluşan bir oyun öyle ki minecraft oyunu zaman içerisinde ekran kartı zarar verebiliyormuş. Bunun nedeni oyunun ufak karelerden oluşması ve ekran kartının bunlardan dolayı bozulmasıymış :confused: Doğru mudur bu ? Bana çok saçma geldi ama emin olamadım böyle bir şey mümkün olabilir mi ?

Mert

Gigapat
En iyi cevaplar
38
Yer
Eskişehir
Şu an sinirden bu konuyu silmek istiyorum.

Kim diyor ya bunu ? Gerçekten anlamıyorum. Nasıl olacakmış bu ? O zaman ben de Crysis 3 açarım saniyesinde yanar ekran kartım. Böyle saçmalık olabilir mi ?

Her neyse. Minecraft, hiçbir parçaya zarar vermez. Hangi oyun zarar verir ki ? Gerçekten kim dediyse çok saçma olmuş. Şu videoyu atar mısın bana ?

KS
R

RamsesJX

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Arıyorum, Battlefield 3 videoları izlerken oralara kadar gittim. Şu anda geçmişten bakıyorum.

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
En iyi cevaplar
759
Yer
İstanbul
Arkadaşım senin bir beynin var mı? Varsa bu beyni kullanıyor musun? Kullanıyorsan böyle sikko şeylere nasıl inanıyorsun? Akıl var mantık var kardeşim. Minecraft ekran kartına neden zarar versin? Grafiklerin küp olmasıyla ekran kartının bozulması arasındaki ilişkiyi nasıl kurdun?

Bana bu açıklar mısın? Hangi beyinsiz geri zekalı ortaya atıyor bu iddiayı? Eğer sen videoda söylenileni yanlış anladığından dolayı böyle bir kanıya vardıysan vay haline diyorum. Link bekliyorum senden.

Ahmet Karaca

Hectopat
En iyi cevaplar
1
Yer
İzmir
Sen galiba çeviriyi yanlış yaptın :)

Mert

Gigapat
En iyi cevaplar
38
Yer