Minecraft FPS Düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10
Bundan 2 ay önce en yüksek ayarlarda hiçbir sıkıntıkm yoktu Extreme bir shaderla bile akıcı oynuyordum sorunun işlemciden olduğuna emin değilim.

Aynen öyle.
Extreme Shader GPU'yu zorlar zaten asıl onla oynarsanız akıcılık olur işlemci ile gpu kullanımı birbirine yaklaşır. 2ay önceki sürüm ile şimdi oynadığınız sürüm aynı mı? Görüş mesafesini azaltıp tekrar dönüş yapın lütfen.

Bundan 2 ay önce en yüksek ayarlarda hiçbir sıkıntıkm yoktu Extreme bir shaderla bile akıcı oynuyordum sorunun işlemciden olduğuna emin değilim.

Aynen öyle.

OptiFine indirmeyi deneyin clean Windows gibi ayarlar var bir ihtimal yok olur drop.
OptiFine indirmeyi deneyin clean Windows gibi ayarlar var bir ihtimal yok olur drop.

Badlion Client var bir de onu indirip ayarları yaparsanız daha yüksek FPS'ler veriyor.

Extreme shader GPU'yu zorlar zaten asıl onla oynarsanız akıcılık olur işlemci ile GPU kullanımı birbirine yaklaşır. 2ay önceki sürüm ile şimdi oynadığınız sürüm aynı mı? Görüş mesafesini azaltıp tekrar dönüş yapın lütfen.

Aynı sürüm görüş mesafesi 18 de 8 aldım fark etti ama GTA 5'ya da RDR 2 de yemiyorum bu dropu bunda yemem çok kafa karıştırıcı.

Geri
Yukarı