Minecraft garıp olaylar

Öyle bir şey yok her gün 1.8.9 giriyorum.

Minecraft'ın eski versiyonunda (tam hatırlamıyorum ama sanırım 1.8.9'du) elmas ya da altın kılınç la ateş etme tuşuna basınca ender Dragon çıkıyordu. O versiyonda olabilirsiniz. Ya da arkadaşınız trollemiş.

Kanka o daha da eskı bir surum ama gercekten vardı.
8, 5 yıllık Minecraft hakkında ileri bir bilgiye sahip bir oyuncuyum büyük ihtimalle yaşınız 8-10 yaş arası YouTube'da herobrine ile ilgil video izledin ve gerçek sandın şimdi de bizi Forum'da korkutmayamı çalışıyorsun :D.

İstersen YouTube, ye Minecraft cave sounds yazıp dınle hatta oyun dosyalarında bıle bu sesler var.
Minecraft'ın eski versiyonunda (tam hatırlamıyorum ama sanırım 1.8.9'du) elmas ya da altın kılınç la ateş etme tuşuna basınca ender Dragon çıkıyordu. O versiyonda olabilirsiniz. Ya da arkadaşınız trollemiş.

Hayır, biz 1.16.4 versiyonundaydık. Zaten dedim ya arkadasım komut yazarak cagırmıs Dragon'ları.

Emin değilim dedim. Ama bir versiyonda altın kılıçla yapılıyordu. Yapıldığına eminim de hangi versiyon olduğunu hatırlamıyorum.
Beta 1.7.3 Sürümüydü o olay altın kılıcı elinde tutup Space+Shift+Sol tık gibi bişeydi sonradan FİX'lendimi noldu ama 2012-14 arası çok meşhurdu.

Merhaba, ben arkadasımla Minecraft'ta maden de elmas arıyorduk madene gırdıkten 5 dk sonra dunyamıza 2 tane ender Dragon geldı bızde madenın derınlerıne kaçtık. Sonra bırden onumuzde TNT patladı ve ardından madenden cok urkutucu sesler gelmeye basladı vagon seslerıne benzıyordu ve cıglık sesıne. Bır bılgınız var mı?

Troll veya şaka ya da kurgu olduğu belli zaten değil mi?

Merhaba, ben arkadasımla Minecraft'ta maden de elmas arıyorduk madene gırdıkten 5 dk sonra dunyamıza 2 tane ender Dragon geldı bızde madenın derınlerıne kaçtık. Sonra bırden onumuzde TNT patladı ve ardından madenden cok urkutucu sesler gelmeye basladı vagon seslerıne benzıyordu ve cıglık sesıne. Bır bılgınız var mı?
Öncelikle yanlış konudasın, o olan olayın Minecraft'la alakası yok muhtemelen arkadaşın seni kandırmış yada birisi servetini bulup konsola sızıp kendini op ladı ve creative geçip sizi trolledi.

Geri
Yukarı