Minecraft hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaç yıllık oyun olmasına rağmen yine de birçok kişi tarafından oynanan bir oyun. Dozu kaçırılmadığı sürece modlu da ayrı bir zevkli :)

Ben yeğenim ve çocuğumun isteği için kurdum önce ne saçma ne anlıyorsunuz bundan derken yeğenimin ve kızımın -Baba / ''Dayı '' şu çocuk böyle birşey yapmış bana yapsana diyerek benimde dahil olduğum Redstone sistemleri konusunda ( gerçek dünyadaki bir çok makine / elektronik devre vs mantığına , yapımına çok benzediği ve bu kadar basite indirgenerek çocuğumda zihin geliştirici bir etken olur diye düşünerek satın aldığım ve şu anda bile haftada 8/9 saat oynadığım oyundur . Not : Yaşım 36:) Dipnot : Sevdiğin şeyi sevdiğin için yapıyor ve yaparken kimseye zarar vermiyor , eğleniyor , keyif alıyor , mutlu oluyorsan , kimseyi dinleme . Kimsenin onayını bekleme . Hayatında ki her konuda . Şöyle gösterebilirim ; Eki Görüntüle 369904
Tam benim gibi bir insan :D
Hiç bir zaman Minigamelerden zevk almadım. Hep sakin oyunlar istedim ve bazen hayatta kalma modunda bazen yaratıcılık modunda kendi dünyalarımı, istediğim yapıları yaptım. Oyunun yasaklanma kararına da epey sinirlenmiştim :D Bu kadar benim kafada kişi çıkacağını da düşünmüyordum açıkçası :D

Birde MinePlex ' te yapı savaşları ve 15sn. de gördüğünü ezberleyip birebir yapmaya çalıştığın mod favorilerimden . MasterBuilder ve SpeedBuilder 369913

Vanilla hali inşaat dışında hiçbir işe yaramayan, o işte bile dekor modu vs. modlu şekilde yapıldığı zaman güzel olan bir oyun.
Minecraft oyun değil aslında oyun motoru gibi bir şey.
Bu oyunun modları yok, modların oyunu var resmen.

Oyunun geniş kitlesinin olması, oyun için on binlerce mod ve bir o kadar da harita yapılması oyunun ne kadar sonsuz olduğunu gösteriyor. Oyunun online tarafının da kendi içinde factions, survival games, skyblock, minigames vb. şeklinde ayrılması her türlü oyuncuya hitap etmesini sağladığını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı