Minecraft Hamachi server oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Nitrogene

Decapat
Selamlar, ben arkadaşla MC oynamak için sv kurdum fakat arkadaşımı oyun ortalama 15dk da bir oyundan atıyor ve şu hatayı veriyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    37,2 KB · Görüntüleme: 157
Aternos'u denedik fakat 2 3 saat gibi süreler vermeye başlayınca böyle bir çözüm bulabildik kendisi sv kuramaz zaten 4 GB RAM'ı var.

Hayır svnin kendi dünyası var.
Sorun LogMeIn Hamachi ile ilgili değil o zaman. Tek oyunculudan bir dünya yaratıp "Yerel Ağda Paylaş" seçeneğini seçin. Öyle girin. Biz öyle oynuyoruz, hiç sorun olmuyor.

Aternos'u denedik fakat 2 3 saat gibi süreler vermeye başlayınca böyle bir çözüm bulabildik kendisi sv kuramaz zaten 4 GB RAM'ı var.

Hayır svnin kendi dünyası var.
Aternos içinde bir oyuncu varsa, saat sınırlaması yapmıyor dostum. Gerçekten Aternos kullandığına emin misin?
Aternos içinde bir oyuncu varsa, saat sınırlaması yapmıyor dostum. Gerçekten Aternos kullandığına emin misin?
12 Saat boyunca build yaptım Aternos'da böyle bir şey olmadı.

12 saat boyunca Build yaptım Aternos'da böyle bir şey olmadı.

Zaten oyun içinde sorun yok ama sv kurma süreleri çok uzun ve sayaç doğru saymıyor biz geçen gün sabah başlattık saat 6 da kurabildi sunucuyu Aternos.

Zaten oyun içinde sorun yok ama sv kurma süreleri çok uzun ve sayaç doğru saymıyor biz geçen gün sabah başlattık saat 6 da kurabildi sunucuyu Aternos.
Dostum cidden salladığını düşünmeye başladım. Maximum 10 dakika sürüyor, ne anlatıyorsun sen ?

Geri
Yukarı