Minecraft Her şeyi Değişen Premium Site Önerisi

Hocam Discord ekler misiniz? Erhan_14#9514 ekleyin dönüş yapınca size bir hesap verebilirim.

Plati ru sitesi vardı ve sorun olursa değişimi hemen sağlıyorlar türk sitelerden almayın çünkü garantileri 1ay olduğu için hesap 2.ay elinizden giderse yeni hesap verilmiyor ama para biriktirip kendi sitesinden almanız çok daha yararlı olur.
Merhabalar,
İlk olarak e-mail değişen hesaplar 80 TL civarından başlıyor.

O yüzden size ismi skini şifresi değişen minecraft premiumları tavsiye ederim.

Herhangi bir sıkıntısı olmaz, banı olmaz hiçbir sunucudan ve hesaplar sıfır olarak verilir. Yani herhangi bir sunucuya girdiğinizde 0 level olarak başlarsınız.

E-posta değiştirip hesabı benden geri alırlar diye bir korkunuz olmasın, Yaklaşık 30 tane satış yaptım. Hiçbirinden böyle bir sıkıntı almadım. Eğer böyle bir sıkıntınız olursa da koşulsuz şartsız yeni bir ürün temin ediyorum zaten

Gelelim ne kadar olduğuna,

İsmi Skini Şifresi değişen Minecraft Premium : 4 TL Papara kart ile ödeme kabul ediyorum (3 Ay da garanti sağlıyorum)

Hiçbir şeyi değişmeyen Minecraft Premium : 3.5 TL Papara kart ile ödeme alıyorum (2 sene de garanti sağlıyorum)

Hesapların hepsi bansızdır.

İletişime geçmek için TiBiTiPi#8085
25 TL'ye her şeyi değişen Premium arıyorum, güvenilir bir site önerebilir misiniz?

Merhabalar,
İlk olarak e-mail değişen hesaplar 80 TL civarından başlıyor.

O yüzden size ismi skini şifresi değişen minecraft premiumları tavsiye ederim.

Herhangi bir sıkıntısı olmaz, banı olmaz hiçbir sunucudan ve hesaplar sıfır olarak verilir. Yani herhangi bir sunucuya girdiğinizde 0 level olarak başlarsınız.

E-posta değiştirip hesabı benden geri alırlar diye bir korkunuz olmasın, Yaklaşık 30 tane satış yaptım. Hiçbirinden böyle bir sıkıntı almadım. Eğer böyle bir sıkıntınız olursa da koşulsuz şartsız yeni bir ürün temin ediyorum zaten

Gelelim ne kadar olduğuna,

İsmi Skini Şifresi değişen Minecraft Premium : 4 TL Papara kart ile ödeme kabul ediyorum (3 Ay da garanti sağlıyorum)

Hiçbir şeyi değişmeyen Minecraft Premium : 3.5 TL Papara kart ile ödeme alıyorum (2 sene de garanti sağlıyorum)

Hesapların hepsi bansızdır.

İletişime geçmek için TiBiTiPi#8085
Hocam o hesaplar çok kısa sürede gidiyor ben 4kez almıştım garantileri bitti geri hesap alamadım.

2 tane var ne yapacağım şimdi?
Aliözkan hızlı davrandı 1 tanesini ona vereyim.

Hocam kaldisa bana da verebilir misiniz?
Discord: shoriulegend0001

Geri
Yukarı